Tuzla ve Pendik Fotoğrafçılık Kursu

tuzla pendik fotoğrafçılık kursu

Tuzla ve Pendik Fotoğrafçılık Kursu – İstanbul’un En İyi Fotoğrafçılık Kursları

Pendik ve Tuzla’da fotoğrafçılık kursu arayanlar için en iyi öneriler burada…

Tuzla ve Pendik İstanbul’un Anadolu Yakası’nda bulunan ilçelerindendir. Türkiye’nin en büyük tersanesine sahip olan Tuzla kalabalık ve hareketli bir nüfusa sahiptir. Tuzla ile komşu olan Pendik ise Marmara Denizi’ne sahili olan sakin ve huzurlu bir kasaba görünümündedir. Pendik ve Tuzla fotoğrafçılık kursu arayalar içinse Foto Life Akademi deneyimli eğitmenleriyle destek olmaktadır.

Fotoğrafçılık Eğitimi Neden Gerekli?

Dijital fotoğraf makineleri yaygınlaştıkça fotoğrafçılık mesleğine verilen önem de giderek azalmıştır. Fotoğraf makinesi satın alan herkes kendini fotoğrafçı ilan etmiştir. Ancak her meslekte olduğu gibi fotoğrafçılıkta da eğitim almak oldukça önemlidir. Çünkü makinesini tanımayan, çekim tekniklerini bilmeyen, ışığı kullanamayan, model ile iletişim kuramayan fotoğrafçı sayısı fazladır.

Bu nedenle dijital makinelerin arkasına saklanmadan, kendi tarzını geliştirerek, fotoğraf çekmeyi meslek edinmek ve çekim yöntemlerini öğrenmek isteyen herkes fotoğrafçılık eğitimi almalıdır. Tuzla ve Pendik fotoğrafçılık kursu mesleki eğitim almak isteyenlere destek olmaktadır.

Fotoğrafçılık kursu Tuzla ve Pendik sayesinde:

 • Profesyonel fotoğrafçı olabilirsiniz.
 • Fotoğrafçılığın teknik ve pratik tüm bilgilerine hakim olursunuz.
 • Ünlü eğitmenlerden ders alma fırsatı yakalarsınız.
 • Fotoğraf makinenizi yakından tanırsınız.
 • Fotoğrafçılık kursu Pendik ve Tuzla ile kişisel çekim tekniğinizi bulabilirsiniz.
 • Fotoğraf tutkunları ile aynı ortamda bulunursunuz.
 • Photoshop öğrenerek çektiğiniz fotoğrafları düzenleyebilirsiniz.
 • Fotoğrafçılık kursu ile sosyalleşirsiniz.
 • Farklı atölyelerle uzmanlık alanınızı belirlersiniz.

Tuzla ve Pendik’te Fotoğrafçılık Kursuna Gitmenin Avantajları

Şile, Çekmeköy, Kartal, Sancaktepe, Sultanbeyli’de fotoğrafçılık kursu arayanlar için en iyi seçenek Tuzla ve Pendik fotoğrafçılık kurslarıdır. Tuzla ve Pendik fotoğrafçılık kursu, geniş ve donanımlı atölyelerin dışında alanında uzman eğitmenleri ile ders vermektedir. Bunun dışında Pendik ve Tuzla fotoğrafçılık eğitimi avantajları:

 • Tuzla ve Pendik metro, otobüs ve minibüsler ile rahatlıkla ulaşılabilecek bir mevkide yer almaktadır. Dolayısıyla kursunuza rahatça ulaşabilirsniz.
 • Tuzla’da sanat etkinliklerine katılabilir ve fotoğraf galerilerini gezebilirsiniz.
 • Tuzla ve Pendik fotoğrafçılık eğitimi sonrasında sahilde muhteşem manzaralar eşliğinde çekim yapabilirsiniz.
 • Kurs bitiminde çevredeki kafe ve restoranlarda, fotoğrafçılık kursu arkadaşlarınızla birlikte vakit geçirebilirsiniz.

fotoğrafçılık kursları

Tuzla ve Pendik Fotoğrafçılık Kursları – Size En Yakın Fotoğrafçılık Eğitim Merkezleri

Şile, Çekmeköy, Kartal, Sancaktepe, Beykoz, Maltepe, Sancaktepe ve Sultanbeyli’de fotoğrafçılık kursları yok denecek kadar azdır. Bu bölgelerde oturanlar için en popüler kurs merkezi Tuzla ve Pendik’tir. Tuzla ve Pendik fotoğrafçılık kursları ile yıl boyu temel ve ileri fotoğrafçılık eğitimleri vermektedir.

Tuzla ve Pendik’te Fotoğraf Çekilecek Yerler

Tuzla ve Pendik, birbirinden güzel doğal mirasları ile fotoğraf tutkunlarını bekliyor. Pendik ve Tuzla fotoğrafçılık kursları ise fotoğraf gezileri düzenleyerek kursiyerlerini bölgenin en güzel yerlerine götürerek derslerde öğrenilenleri pekiştirmelerini sağlıyor.

Tuzla ve Pendik’te öğrencilerin sıklıkla fotoğraf çektiği yerler arasında:

 • Tuzla Sahili,
 • İstanbul Park Pisti,
 • Tuzla Kaplıcaları,
 • Tarihi yaşam yeri Pendik Höyüğü,
 • Aydos Kalesi,
 • Aydos Ormanı,
 • Bizans Mezarlığı,
 • Sultan Konağı ve Temenye yer alıyor.

Tarihi camilerin ve kalelerin iç ve dış mimarileri, botanik parklar ve ormanlar fotoğraf çekilecek en güzel yerlerdendir. Pendik fotoğrafçılık kursu ile muhteşem fotoğraflar çekeceksiniz.

Tuzla ve Pendik Fotoğrafçılık Kursu Fiyatları – Uzmanlar Uyarıyor!

İstanbul’da fotoğrafçılık kursu arayanların iki kriteri var: Yakınlık ve fiyat. Kursiyerlerin, evlerine ya da iş yerlerine yakın bir kurs aramaları normal elbette. Ancak fotoğraf eğitmenleri ve profesyonel fotoğrafçılar, kurs fiyatlarının yanıltıcı bir kriter olduğu konusunda uyarıyor. Düşük fiyat veren kurslar kaliteli eğitim vermiyor.

Tuzla fotoğrafçılık kursu fiyatları ise 150 TL ile 1500 TL arasında değişiyor. Eğitmenler de 400 TL’nin altında fiyat veren kursların eğitim kalitelerinin düşük olacağını söylüyor. Emeğini ve zamanını boşa harcamak istemeyenlerin fiyattan çok eğitmen ve kurs profilini iyi incelemesi gerekiyor.

Önerilen Tuzla Fotoğrafçılık Kursları

Şile, Çekmeköy, Kartal, Sancaktepe, Sultanbeyli’de fotoğrafçılık kursu eğitim ve atölye ihtiyaçlarını Tuzla fotoğrafçılık kursu Foto Life Akademi karşılamaktadır.

Türkiye’nin en iyi fotoğraf sanatçıları arasında yer alan Orhan Gürbüz tarafından kurulan Foto Life Akademi, her biri alanında uzman olan eğitmenlerle İstanbul’da Bakırköy, Taksim, Beylikdüzü ve Kağıthane olmak üzere 5 lokasyonda eğitim vermektedir. Foto Life Akademi, %100 öğrenme garantisi ve eğitim telafi imkanlarıyla kursiyerlerine uluslararası standartlarda eğitim alma şansı tanımaktadır. Ayrıca 31 dalda temel, ileri, akademik ve atölye eğitimlerinin yanında Özel Ders ve Eğitim Danışmanlığı ile kişiye özel eğitimler ve ayrıcalıklı danışmanlık hizmetleri de sunmaktadır.

Kaliteli ve sertifikalı bir eğitim arayanları Pendik ve Tuzla fotoğrafçılık kursu merkezine beklemektedir…

Sosyal Medyada Paylaş