Temel Atölye Fotoğrafçılık Kursları

TEMEL FOTOĞRAFÇILIK EĞİTİMİ

İçindeki fotoğrafçıyı keşfetmek, profesyonel fotoğrafçı olmak için ilk adımı atmak isteyenlere uygulamalı temel fotoğrafçılık kursu.

İLERİ FOTOĞRAFÇILIK EĞİTİMİ

Fotoğrafçılık mesleğini tüm hatlarıyla öğrenmek, tekniğini ve becerilerini geliştirmek isteyenler için ileri fotoğrafçılık kursları.

hızlandırılmış temel fotoğrafçılık kursu
HIZLANDIRILMIŞ TEMEL FOTOĞRAFÇILIK EĞİTİMİ

Fotoğraf eğitimi için vakit bulamayanlara, makinesini kullanmayı öğrenmek isteyenlere Hızlandırılmış Temel Fotoğrafçılık Eğitimi.

hızlandırılmış ileri fotoğrafçılık kursu
HIZLANDIRILMIŞ İLERİ FOTOĞRAFÇILIK EĞİTİMİ

Temel eğitimi alan ancak ileri uygulama kurslarımız için vakti olmayan öğrencilerimize özel Hızlandırılmış İleri Fotoğrafçılık Kursları.

meb sertifikalı fotoğrafçılık kursu
MEB SERTİFİKALI FOTOĞRAFÇILIK EĞİTİMİ (30 HAFTA)

Temel ve ileri eğitimleri aynı anda almak, profesyonel fotoğrafçı ve eğitmen olmak, kişisel stüdyosunu açmak isteyenler için akademik eğitimler.

meb onaylı fotoğrafçılık kursu
MEB SERTİFİKALI FOTOĞRAFÇILIK EĞİTİMİ (15 HAFTA)

Fotoğraf eğitmeni olmak ya da kendi stüdyosunu açmak isteyenlere profesyonellik kazandıracak MEB Sertifikalı Fotoğrafçılık Eğitimleri.

mobil fotoğrafçılık kursu
MOBİL FOTOĞRAFÇILIK EĞİTİMİ

Akıllı telefonlarınızla etkileyici fotoğraflar çekmek, fotoğraf makinenizi ve ekipmanlarınızı her yere taşımak zorunda olmamak için mobil fotoğrafçılık eğitimi!

instagram fotoğrafçılığı kursu
INSTAGRAM FOTOĞRAFÇILIĞI KURSU

Instagram’da fenomen olmak isteyenler, Instagram paylaşımlarını daha etkili yapmak isteyen markalara özel Instagram Fotoğrafçılığı Eğitimi!

lightroom kursu
LIGHTROOM KURSU

Fotoğraflarınızı mükemmel hale getirmeyi, daha hızlı ve pratik şekilde düzenlemeyi, müşterilerinize kaliteli hizmet sunmayı Lightroom Kursu ile öğrenin!

retouch kursu
RETOUCH KURSU

Pürüzsüz ciltler, uzun bacaklar, renklerin uyumuna sahip manzaralar, yapılı vücutlar, fotoğraflara büyük dokunuşlar Retouch Atölyesi ile artık çok kolay!

RAW İŞLEME KURSU

Müşterilerinize fotoğraf çekmenin dışında görüntü düzenleme ve baskıya hazırlama hizmeti de vermek; işinizi profesyonel anlamda yapmak için Raw Kursu!

photoshop kursu
PHOTOSHOP KURSU

Profesyoneller gibi fotoğraf düzenlemeyi, dilediğiniz kompozisyonu yaratabilmeyi, renklerin hakimi olmayı ister misiniz? Photoshop Eğitimi tam size göre!

nikon kursu
NİKON KURSU

Nikon fotoğraf makinesi olanlar, fotoğraf makinesini daha iyi kullanmak ve Nikon fotoğraf makinesi almak isteyenler için uzmanından Nikon Kursu!

canon kursu
CANON KURSU

Makinenizin özelliklerini, objektif türlerini, ışık ve doğru pozlama ayarlarını, yardımcı ekipmanlarını öğrenmek ve kullanabilmek için Canon Eğitimi!

görüntü işleme kursu
GÖRÜNTÜ İŞLEME KURSU

Fotoğraf düzenleme becerisi kazanmak, çektiği fotoğrafları sektörde pazarlayabilmek, fotoğrafları baskıya hazırlamak için Görüntü İşleme Kursu!

nikon kursu
SELFIE KURSU

başarılı selfieler çekmek isteyenler bu atölye tam size göre. Uygulamalı eğitim, ünlü fotoğraf sanatçıları, %100 öğrenme garantisi ve dersleri telafi imkanı.