Özel Ders

Kişiye Özel Fotoğrafçılık Dersi
KİŞİYE ÖZEL FOTOĞRAFÇILIK DERSİ

Fotoğraf çekmeyi öğrenmek isteyen ancak vakti olmayan; iş, okul, aile derken fotoğraf tutkusunu bir kenara bırakan, eğitmeniyle bire bir çalışmak isteyen fotoğraf meraklıları bu atölye tam size göre!

Gruplara Özel Fotoğrafçılık Dersi
GRUPLARA ÖZEL FOTOĞRAFÇILIK DERSİ

Birbirini tanıyan kişilere, aynı meslek grubundakilere ve yakın arkadaş gruplarına özel, istedikleri gün ve saatlerde, samimi atmosferde, hobi ve profesyonel meslek amaçlı fotoğraf eğitimleri!

Kurumlara Özel Fotoğrafçılık Dersi
KURUMLARA ÖZEL FOTOĞRAFÇILIK DERSİ

Çalışanlarının gelişimine katkıda bulunmak, mesleki açıdan ilerlemelerine yardımcı olmak, şirket içi iletişimi artırmak, markalarının tanıtımlarını yapabilmelerini sağlamak için eğitimler!

Bloggerlara Özel Fotoğrafçılık Kursu
BLOGGERLARA ÖZEL FOTOĞRAFÇILIK KURSU

Ziyaretçi, paylaşım ve beğeni sayılarınızı arttıracak fotoğraflar çekebilmenin tekniklerini uygulamalı olarak öğrenmek; daha çok kişiye ulaşmak için Bloggerlara Özel Fotoğrafçılık Eğitimi!

Diş Hekimlerine Özel Fotoğrafçılık Kursu
DİŞ HEKİMLERİNE ÖZEL FOTOĞRAFÇILIK KURSU

Hastalarınızın öncesi – sonrası fotoğraflarını profesyonel bir şekilde çekmek ister misiniz? Web sitelerinizde ve sosyal medyada kullanabileceğiniz fotoğraflar için size özel eğitimler!

Doktorlara Özel Fotoğrafçılık Kursu
DOKTORLARA ÖZEL FOTOĞRAFÇILIK KURSU

Estetik cerrahları, diyetisyenler ve diğer uzmanlık alanlarındaki doktorlar için özel çekim teknikleri, portföy oluşturma, sosyal medyada paylaşılacak kaliteli fotoğrafların çekim uygulamaları!

Çocuklara Özel Fotoğraf Eğitimi
ÇOCUKLARA ÖZEL FOTOĞRAF EĞİTİMİ

Çocuklarımızın yeteneklerini keşfetmek, onlara doğayı koruma bilinci kazandırmak, çevre sevgisi aşılamak, sanatsal bakış açısı kazanmalarını sağlamak için keyifli fotoğrafçılık eğitimleri!

Annelere Özel Fotoğrafçılık Kursu
ANNELERE ÖZEL FOTOĞRAFÇILIK KURSU

Çocuklarınızın ilk adımlarını, ilk oyunlarını, ilk gülüşlerini, kısacası tüm ilklerini fotoğraf karelerine yansıtmak ister misiniz? Çocuklarınızın fotoğraflarını çekmeyi bizden öğrenin…

Çiftlere Özel Fotoğrafçılık Kursu
ÇİFTLERE ÖZEL FOTOĞRAFÇILIK KURSU

Ona hayatının en anlamlı hediyelerinden birini vermek ister misiniz? İsterseniz doğum gününde, ister evlilik yıldönümünüzde ortak tutkunuz olan fotoğrafçılığı eğitimimizle hayata geçirin…

Emeklilere Özel Fotoğrafçılık Kursu
EMEKLİLERE ÖZEL FOTOĞRAFÇILIK KURSU

Fotoğraf çekmeyi öğrenmek isteyen ancak vakit bulamayıp yıllarca erteleyen, emeklilik sonrası farklı bir hobi ya da meslek edinmek isteyenler, temel fotoğraf eğitimimizi kaçırmayın!