Ne Kadar Çekici Olduğunuzu Öğrenmek İster Misiniz?

ne kadar çekicisiniz

Ne Kadar Çekicisiniz? – Fotoğraflarınızın Çekiciliğini Öğrenin

Ne kadar çekici olduğunuzu öğrenmek için akıllı telefon teknolojisinin getirdiği yeniliklerden yararlanabilirsiniz. Ne kadar çekicisiniz sorusuna yanıt veren uygulamaları telefonlarınıza indirerek çekiciliğinizi ölçebilirsiniz.

Telefonlarınıza indirdiğiniz ya da web siteleri aracılığıyla kullandığınız uygulamalar fotoğraflarınıza bakarak size ne kadar çekicisiniz ve nasıl görünüyorsunuz sorularının yanıtlarını veriyor. Bunlardan en çok bilineni ise Blinq. Rasmus Rothe, Radu Timofte, Luc Van Gool adlarında, yapay zeka alanında çalışan üç akademisyen tarafından geliştirilen BLINQ, sadece fotoğraflarınızın ne kadar çekici olduğunu değerlendirmekle kalmıyor aynı zamanda Chat, Flirt, Date, Meet özellikleri ile profilinize en uygun kişilerle buluşmanızı ve sevgili olmanızı da sağlıyor.

Binlerce kullanıcısı olan BLINQ 2,5 puan gibi bir değerlendirmeye sahip olsa da eğlenceli bir uygulama olarak dikkat çekiyor.

Ne Kadar Çekici Olduğunuzu Söyleyen Uygulama İle Tanışın

Siz de ne kadar çekici olduğunuzu öğrenmek isterseniz ilk olarak aşağıdaki linke tıklayın. Ne kadar çekicisiniz uygulama sayesinde görün.

fotoğrafçılık kursları

www.blinq.com

Ardından sayfaya fotoğrafınızı yükleyin. BLINQ uygulaması fotoğrafınızı inceleyerek size ne kadar güzel ya da yakışıklı olduğunuzu söylüyor.

ne kadar çekici olduğunu öğrenmek

Kötüden iyiye sıralanmış puanlama sistemi:

  • Hmm…
  • Ok
  • Nice
  • Hot
  • Stunning
  • Godlike

Dilerseniz ne kadar çekicisiniz uygulama programı indirmeden de cep telefonunuzdan bu siteye girerek çekiciliğinizi ölçebiliyorsunuz. Hemen bir selfie çekerek uygulamayı deneyebilirsiniz. Biraz cinsiyetçi terimlerle fotoğrafları değerlendirdiği söylense de nasıl göründüğünü öğrenmek isteyenlerin kullanacağı bir uygulama BLINQ.

Fotoğraflarda ne kadar çekici göründüğünüzle değil nasıl fotoğraf çekeceğinizle ilgileniyorsanız uygulamalardan çok fotoğrafçılık kursu seçeneklerinizi değerlendirmelisiniz. Kurslarda iyi fotoğraf çekmeyi ve fotoğraflarda güzel görünmeyi aynı anda öğrenebilirsiniz. Ne kadar çekicisiniz sorusuna eğitimlerden sonra daha iyi yanıt verebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş