Mimaroba Fotoğrafçılık Kursu

mimaroba fotoğrafçılık kursu

Mimaroba Fotoğrafçılık Kursu – Büyükçekmece’nin En İyi Fotoğrafçılık Kursları

Mimaroba, Büyükçekmece ilçesine bağlı Batıköy mahallesinde bulunan bir uydu kenttir. Batıköy, Mimaroba’da alışveriş merkezleri, Türkiye’nin en büyük yeşil yaşam parkı, okullar ve iş yerleri bulunur. Mimaroba’da fotoğrafçılık kursu arayanlar için de farklı seçenekler vardır. Peki Mimaroba fotoğrafçılık kursu seçeneklerinden hangisini seçmek sizi memnun edecektir? Birlikte bakalım…

Fotoğrafçılık Eğitimi Neden Gerekli?

Hem profesyonel hem de iyi bir fotoğrafçı olmak için eğitim almak gerekir. Eğitim almadan da fotoğrafçı olunur ancak bilinen ve beğenilen bir isim olmak için kişinin kendini her alanda geliştirmesi gerekir.

Fotoğrafçılık eğitimi, fotoğraf çekme hevesini mesleğe çevirmek isteyenler için gerekli olan teknik ve yöntemleri öğretir. Dolayısıyla sınırları olmayan bir fotoğrafçı olmak için kurslara ihtiyacınız vardır.  Mimaroba fotoğrafçılık kursları ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

fotoğrafçılık kursu

Fotoğrafçılık kursu Mimaroba bana ne katar diyorsanız;

 • Hayalinizdeki mesleği yapabilirsiniz.
 • İçinizdeki fotoğrafçıyı keşfedebilirsiniz.
 • Fotoğraf çekerken ihtiyacınız olan tüm bilgileri edinirsiniz.
 • Mesleki atölyelerle uzmanlık alanınızı belirlersiniz.
 • Fotoğrafçılık kursları Mimaroba ile ünlü eğitmenlerden ders alma fırsatı yakalarsınız.
 • Fotoğraf tutkunları ile aynı ortamda olursunuz.
 • Photoshop öğrenerek çektiğiniz fotoğrafları düzenleyebilirsiniz.
 • Fotoğrafçılık kursu ile sosyalleşirsiniz.
 • Hayata bakış açınızı değiştirirsiniz.

Mimaroba’da Fotoğrafçılık Kursuna Gitmenin Avantajları

Mimaroba fotoğrafçılık kursları bölgede yaşayanların değerlendirebileceği hobi eğitimlerindendir. Mimaroba’da fotoğrafçılık kursuna gitmek pek çok avantajı da beraberinde getirir. Bunlar:

 • Bölgeye giden özel ve halk otobüslerinden yararlanabilirsiniz.
 • Mimaroba’da fotoğraf sergileri ve sanat aktivitelerine de katılabilirsiniz.
 • Mimaroba fotoğraf gezilerine katılabilirsiniz.
 • Fotoğrafçılar için mükemmel manzaralar oluşturan Mimaroba’da çekim yaparak kendinizi geliştirebilirsiniz.
 • Mimaroba fotoğrafçılık kursları sayesinde bölgedeki kafe ve restoranlarda kurs sonrası arkadaşlarınızla vakit geçirebilirsiniz.

fotoğrafçılık kursları

Mimaroba Fotoğrafçılık Kursları – Size En Yakın Fotoğrafçılık Eğitim Merkezleri

Mimaroba’da fotoğrafçılık kursları yok denecek kadar azdır. Bu bölgelerde oturanlar için en popüler kurs merkezi Büyükçekmece’dir. Büyükçekmece fotoğrafçılık kursları ile yıl boyu temel ve ileri fotoğrafçılık eğitimleri vermektedir. Aynı zamanda mesleki atölyeler ve geziler de düzenlenmektedir.

Fotoğrafçılık eğitimi Mimaroba ve çevresinde deneyim kazanmak isteyenleri beklemektedir…

Mimaroba’da Fotoğraf Çekilecek Yerler

Fotoğrafçılık kursu Mimaroba ve çevresinde yaşayan kursiyerler, ders sonunda öğrendiklerini pekiştirmek için çekim gezilerine katılabilirler. Özellikle Büyükçekmece ve çevresinde doğal güzellikler manzara ve doğa fotoğrafçılığında öğrencilerin kendini test etmesini sağlamaktadır.

Mimaroba’da fotoğraf çekilecek yerlerden en çok tercih edilenler:

 • Yeşilvadi Botanik Parkı
 • Büyükçekmece Sahili
 • Büyükçekmece Plajı
 • Büyükçekmece Kervansarayı Kurşunlu Han’dır.

Fotoğrafçılık Kursu Fiyatları – Uzmanlar Uyarıyor!

Mimaroba fotoğrafçılık kursu fiyatları, 150 TL ile 1500 TL arasında değişiyor. Ancak fotoğraf eğitmenleri ve profesyonel fotoğrafçılar, 400 TL’nin altında fiyat veren kursların eğitim kalitelerinin düşük olacağını söylüyor. Her bütçeye göre fotoğrafçılık kursu bulmak mümkün olsa da kurs seçerken, eğitim merkezinin bilinirliğine, eğitim içeriklerine, imkanlarına ve eğitmenlerine dikkat etmek gerekiyor.

Önerilen Mimaroba Fotoğrafçılık Kursları

Mimaroba fotoğrafçılık eğitimi için size fazla seçenek sunmayan bir bölgedir. Mimaroba’da kurs arayanlar için önerilen ve tavsiye edilen kurslar arasında Foto Life Akademi Beylikdüzü şubesi yer almaktadır.

Türkiye’nin en iyi fotoğraf sanatçıları arasında yer alan Orhan Gürbüz tarafından kurulan Foto Life Akademi, %100 öğrenme garantisi ve eğitim telafi imkanlarıyla kursiyerlerine kaliteli eğitim vermektedir. İstanbul’da 5 lokasyonda (Bakırköy, Taksim, Beylikdüzü, Kadıköy ve Kağıthane) Temel ve İleri Fotoğraf Eğitimlerinin dışında Akademik Fotoğrafçılık, Moda, Düğün, Doğum, Portre, Ürün Fotoğrafçılığı ile birlikte 31 dalda profesyonel eğitim imkanı sunmaktadır. Yurt içi ve yurt dışı fotoğraf gezileri, kişi ve kurumlara özel ders seçenekleriyle fotoğrafçılık kursu anlayışını tamamen değiştirmektedir. Kaliteli ve sertifikalı bir eğitim arayanları Eminönü fotoğrafçılık kursu merkezine beklemektedir…

Sosyal Medyada Paylaş