Mesleki Atölye Fotoğrafçılık Kursları

still life kursu
STILL LIFE EĞİTİMİ

Kendi tarzınızı yaratmak, minimal ve etkileyici fotoğraflar çekmek, hayatın detaylarına odaklanmak istiyorsanız Still Life Eğitimi tam size göre!

modele poz verdirme kursu
MODELE POZ VERDİRME EĞİTİMİ

Modeliniz ile sağlıklı iletişim kurmanızı sağlayan, istediğiniz pozları verdirme tekniklerini öğreneceğiniz Modele Poz Verdirme Eğitimi!

sokak fotoğrafçılığı kursu
SOKAK FOTOĞRAFÇILIĞI EĞİTİMİ

Hayata ve çevreye farklı bir gözle bakmak, günlük yaşama tanık olmak, sokağın dilini fotoğraflara yansıtmak isteyenler için Sokak Fotoğrafçılığı Eğitimi!

makro fotoğrafçılık kursu
MAKRO FOTOĞRAFÇILIK KURSU

Yakın plan detay fotoğraflar çekmek, ayrıntıların gücünden yararlanmak, fotoğraflara farklı bir boyut kazandırmak için Makro Fotoğrafçılık Eğitimi!

Siyah Beyaz Fotoğrafçılık Kursu
SİYAH BEYAZ FOTOĞRAFÇILIK KURSU

Geçmiş zamanların etkileyici havasını ve romantik atmosferini yansıtmak, nostaljik ve etkili fotoğraflar çekmek için Siyah Beyaz fotoğrafçılık Eğitimi!

Stüdyo Fotoğrafçılığı Kursu
STÜDYO FOTOĞRAFÇILIĞI KURSU

Stüdyo çekimlerinde kullanılan makineler ve ekipmanlar, ürün ve mankenli çekimler, pratik uygulamalı stüdyo fotoğrafçılık eğitimleri.

ürün fotoğrafçılığı kursu
ÜRÜN FOTOĞRAFÇILIĞI KURSU

Kataloglar, dergiler, e-ticaret siteleri için ürün çekimi yapmak isteyen kişi ve firmalara özel uygulamalı Ürün Fotoğrafçılığı Kursları.

yemek fotoğrafçılığı kursu
YEMEK FOTOĞRAFÇILIĞI KURSU

Tadına doyamadığınız yemekler ve pastalar! Lezzetli yemeklerinizi profesyonel bir bakış açısı ile çekmek için Yemek Fotoğrafçılığı Kursu!

seyahat fotoğrafçılığı kursu
SEYAHAT FOTOĞRAFÇILIĞI KURSU

Dünyanın en keyifli mesleklerinden birini yapacak teknik ve pratik bilgi donanımına sahip olmak, doğayı tanımak için Seyahat Fotoğrafçılığı!

portre fotoğrafçılığı kursu
PORTRE FOTOĞRAFÇILIĞI KURSU

Doğallığı ve samimiyeti fotoğraflara yansıtmak, çocukların gülümsemesini, yaşlıların bakışındaki anlamı yakalamak için Portre Fotoğrafçılığı Kursu!

Panoramik Fotoğrafçılık Kursu
PANORAMİK FOTOĞRAFÇILIK KURSU

Mekanların, manzaraların ve tarihi kentlerin fotoğraflarını hobi ya da mesleki amaçlı çekmek istiyorsanız Panoramik Fotoğrafçılık Eğitimleri!

moda fotoğrafçılığı kursu
MODA FOTOĞRAFÇILIĞI KURSU

Moda fotoğrafçılığının tekniklerini ve sırlarını öğreneceğiniz, katalog ve dergi fotoğrafları çekmek için deneyim kazanacağınız fotoğrafçılık kursları.

mimari fotoğrafçılık kursu
MİMARİ FOTOĞRAFÇILIK KURSU

Mekan çekim tekniklerini öğrenmek, iç ve dış çekimlerde ustalaşmak, fotoğrafçı becerilerinizi geliştirmek için Mimari Fotoğrafçılık Eğitimi!

kurumsal fotoğrafçılık kursu
KURUMSAL FOTOĞRAFÇILIK KURSU

Holdinglerin, kobilerin, bankaların, üniversitelerin, belediyelerin ve diğer kurumsal firmaların fotoğraf ihtiyaçlarını karşılayabileceğiniz eğitimler.

hava fotoğrafçılığı kursu
HAVA FOTOĞRAFÇILIĞI KURSU

Tarihi yerler, kentler, fabrika ve işletmeler için hava fotoğrafçılığı yapmak isteyenlere özel çekim uygulamalı hava fotoğrafçılığı atölyeleri.

düğün fotoğrafçılığı kursu
DÜĞÜN FOTOĞRAFÇILIĞI KURSU

Son yılların popüler mesleği düğün fotoğrafçılığının tekniklerini ve yöntemlerini öğrenmek isteyenlere Doğum Fotoğrafçılığı Eğitimi.

doğum fotoğrafçılığı kursu
DOĞUM FOTOĞRAFÇILIĞI KURSU

Dünyanın en keyifli mesleklerinden biri olan doğum fotoğrafçılığında uzmanlaşmak, tekniğini geliştirmek isteyenlere özel eğitimler.

belgesel fotoğrafçılığı kursu
BELGESEL FOTOĞRAFÇILIĞI KURSU

Hayatı, tarihi, doğayı ve yaşanmışlıkları belgelemek, yaşama bambaşka bir açıdan bakmak için Belgesel Fotoğrafçılığı Eğitimleri…

retouch kursu
RETOUCH KURSU

Pürüzsüz ciltler, uzun bacaklar, renklerin uyumuna sahip manzaralar, yapılı vücutlar, fotoğraflara büyük dokunuşlar Retouch Atölyesi ile artık çok kolay!

photoshop eğitimi
PHOTOSHOP KURSU

Pürüzsüz ciltler, uzun bacaklar, renklerin uyumuna sahip manzaralar, yapılı vücutlar, fotoğraflara büyük dokunuşlar Retouch Atölyesi ile artık çok kolay!

lightroom-kursu
LIGHTROOM KURSU

Çektiğiniz fotoğrafları profesyonel anlamda düzenlemek, baskıya hazırlamak, albüm oluşturmayı ve sektörde iş yapmayı öğrenmek için Lightroom Kursu!

doğa fotoğrafçılığı kursu
DOĞA FOTOĞRAFÇILIĞI KURSU

Dağların, denizlerin, ağaçların, kuşların, tavşanların, kısacası tüm tabiatın arkadaşınız olacağı doğa fotoğrafçılığını öğrenmek için bu atölyeyi kaçırmayın!