Mecidiyeköy Fotoğrafçılık Kursu

mecidiyeköy fotoğrafçılık kursu

Mecidiyeköy Fotoğrafçılık Kursu – İstanbul’un En İyi Fotoğrafçılık Kursları

Mecidiyeköy fotoğrafçılık kursu, merkezi konumu ve ekonomik fiyatlarıyla kaçırılmayacak bir fırsat…

Mecidiyeköy, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda en yoğun konut, iş ve trafik merkezlerinden biri haline gelen bölgelerindendir. Mecidiyeköy’de fotoğrafçılık kursu arayanlar için Foto Life Akademi eğitimlerine ve atölyelerine devam etmektedir.

Fotoğrafçılık Eğitimi Neden Gerekli?

Fotoğraf çekme tutkusunu mesleğe dönüştürmek isteyen, fotoğrafçılığın sırlarını merak eden, çekim tekniğini ve pratiğini geliştirmek isteyen, mesleğe nereden başlayacağını bilmeyenler için fotoğrafçılık eğitimi gereklidir.

Gelişen teknoloji ile fotoğraf makinesini alan herkes kendini fotoğrafçı ilan etse de mesleğin gereklerini, teknik ve pratik bilgilerini, etiğini ve yöntemlerini bilmek çok önemlidir. Fotoğrafçılık kursu Mecidiyeköy, bir fotoğrafçının ihtiyacı olacak tüm bilgi ve becerileri sizlere kazandırmaktadır.

Mecidiyeköy fotoğrafçılık kursları ile:

 • Amatörlükten kurtulursunuz.
 • Fotoğrafçılığın teknik ve pratik bilgilerine hakim olursunuz.
 • Fotoğrafçılık kursları Mecidiyeköy ile yeteneklerinizi keşfedersiniz.
 • Makine ve ekipman bilgisi edinirsiniz.
 • Çekim tekniklerinizi geliştirirsiniz.
 • Kişisel stüdyonuzu açabilirsiniz.
 • Fotoğraflarınızı düzenlemeyi ve yayınlamayı öğrenirsiniz.
 • Fotoğrafçılık kursu Mecidiyeköy ile sosyalleşirsiniz.
 • Fotoğraf sanatına ve hayata bakışınızı değiştirirsiniz.

Mecidiyeköy’de Fotoğrafçılık Kursuna Gitmenin Avantajları

Etiler, Levent, Şişli, Nişantaşı, Esentepe, Gayrettepe, Fulya’da fotoğrafçılık kursu arayanlar için en iyi seçenek Mecidiyeköy fotoğrafçılık kursudur.

Mecidiyeköy’de fotoğrafçılık kursuna gitmek de pek çok avantajı beraberinde getirir. Program kalitesi ve eğitmen başarısı dışında Mecidiyeköy fotoğrafçılık eğitimi avantajları:

 • Ulaşım alternatifleri ile istediğiniz bölgeden Mecidiyeköy fotoğrafçılık kursuna rahatça ulaşabilirsiniz.
 • Mecidiyeköy fotoğraf kursu ile fotoğraf gezilerine katılabilirsiniz.
 • Mecidiyeköy’de düzenlenen etkinlik ve festivallere katılabilirsiniz.
 • Mecidiyeköy’ün hareketli ve kalabalık günlük hayatının fotoğraflarınıza yansıtabilirsiniz.
 • Taksim ve Nişantaşı gibi bölgelere yakın olması dolayısıyla fotoğraf çekimleri için yeni yerler keşfedebilirsiniz.
 • Ders bitimlerinde Mecidiyeköy’da yer alan kafe ve restoranlarda sınıfınızla birlikte fotoğraf tartışmaları yapabilir, birbirinizi tanıyabilirsiniz.

fotoğrafçılık kursları

Mecidiyeköy Fotoğrafçılık Kursları – Size En Yakın Eğitim Merkezleri

Etiler, Levent, Şişli, Nişantaşı, Esentepe, Gayrettepe, Beşiktaş, Kağıthane, Gaziosmanpaşa, Eyüp, Zincirlikuyu, Alibeyköy ve Fulya’da fotoğrafçılık kursları yok denecek kadar azdır. Bu bölgelerde oturanlar için en popüler kurs merkezi Mecidiyeköy’dür. Mecidiyeköy fotoğrafçılık kursları yıl boyu temel ve ileri fotoğrafçılık eğitimleri vermektedir.

Mecidiyeköy’de Fotoğraf Çekilecek Yerler

Mecidiyeköy’de fotoğraf çekilecek yerler saymakla bitmez. Fotoğrafçılık kursuları Etiler, Levent, Şişli, Nişantaşı, Esentepe, Gayrettepe, Fulya’da kursiyerlerinin derslerde öğrendiklerini pekiştirmeleri için fotoğraf gezileri düzenlerler.

Fotoğrafçılık eğitimi Mecidiyeköy öğrencileri her dersten sonra Etiler, Levent, Şişli, Nişantaşı, Esentepe, Gayrettepe, Fulya’da hayatı fotoğraflayarak kendilerini geliştirme şansı bulurlar.

Mecidiyeköy’de fotoğraf çekilecek yerlerin başında Cevahir AVM ve çevresindeki insan kalabalığı yer alır. Sonrasında Şişli ve çevresinde bulunan;

 • Saint Esprit Katedrali ve Aya Dimitri Rum Kilisesi
 • Atatürk Müzesi ve Askeri Müze
 • Tüm ihtişamıyla Abidei Hürriyet
 • Şişli Camii ve ünlü Teşvikiye Camii
 • Vali Konağı Caddesi
 • Bulgar Eksarhlığı gibi tarihi miraslar Mecidiyeköy fotoğrafçılık kursları ile fotoğraf karelerine yansıtılabilir.

Mecidiyeköy kalabalık sokakları ve yoğun trafiği ile farklı fotoğrafçılık tekniklerinin denenmesine elverişlidir. Hareketli fotoğraflar çekmek için idealdir.

Mecidiyeköy Fotoğrafçılık Kursu Fiyatları – Uzmanlar Uyarıyor!

Eğitim alırken önce ücretine bakıyorsanız büyük hata yapıyorsunuz demektir. Yıllarını fotoğraf sanatına veren profesyoneller ve eğitimciler, kurs fiyatlarının önceliğiniz olmaması gerektiğini söylüyor; ilk olarak eğitim kalitesini ve kursun imkanlarını incelemeniz konusunda sizleri uyarıyor.

Mecidiyeköy fotoğrafçılık kursu fiyatları da 150 TL ile 1500 TL arasında değişiyor. Arada bu kadar uçurum olmasının sebebi ise fotoğraf çekebilen  herkesin kurs açmasından kaynaklanıyor. 400 TL’nin altında kurslara kayıt yaptırmamanız yine uzmanlar tarafından öneriliyor.

Önerilen Mecidiyeköy Fotoğrafçılık Kursları

Etiler, Levent, Şişli, Nişantaşı, Esentepe, Gayrettepe, Fulya’da onlarca fotoğrafçılık kursu bulunuyor. Ancak Mecidiyeköy fotoğrafçılık kursu Foto Life Akademi bölgenin tamamında en çok önerilen kurs olarak dikkat çekiyor.

Türkiye’nin en iyi fotoğraf sanatçıları arasında yer alan Orhan Gürbüz tarafından kurulan Foto Life Akademi, her biri farklı alanlarda uzmanlaşmış ve ödül almış, yıllardır sektöre fotoğrafçı yetiştiren ilgili ve güler yüzlü eğitmenleri ile uluslararası standartlarda 31 dalda Temel, İleri, Akademik ve Atölye Eğitimlerinin yanında Özel Ders ve Eğitim Danışmanlığı da sunuyor.

%100 öğrenme garantisi ve eğitim telafi imkanları da veren Foto Life Akademi, yurt içi ve yurt dışı fotoğaf gezileri düzenliyor, kursiyerlerine sertifikalı eğitim veriyor. Sizleri ise Mecidiyeköy fotoğrafçılık kursu merkezine bekliyor…

Sosyal Medyada Paylaş