Kilyos Fotoğrafçılık Kursu

kilyos fotoğrafçılık kursu

Kilyos Fotoğrafçılık Kursu – Sarıyer’in En İyi Fotoğrafçılık Kursları

İstanbul’un Avrupa yakasında Karadeniz kıyısında, Sarıyer ilçesine bağlı bir semt olan Kilyos, eski yerleşim alanları ile küçük bir balıkçı köyü olarak bilinmektedir. Şehir hayatının stresinden kaçanları ağırlayan Kilyos’ta fotoğrafçılık kursu arayanlar için yakın bölgelerde ideal seçenekler bulunmaktadır. Peki Kilyos fotoğrafçılık kursu önerileri arasında neler yer almaktadır? Gelin birlikte bakalım…

Fotoğrafçılık Eğitimi Neden Gerekli?

Fotoğrafçılık eğitimi, profesyonel fotoğrafçı olmak isteyen ancak nerden başlayacağını bilmeyenler için, hobi edinmek isteyenler için, daha iyi fotoğraf çekmek isteyen amatörler için, fotoğraf makinesini yakından tanımak ve fotoğrafçılığın teknik ve pratik bilgilerinin tamamına hakim olmak isteyenler için gereklidir.

Dünyanın en keyifli işlerinden biri olan fotoğraf çekmeyi mesleği haline getirmek, dijital fotoğraf makinelerinin her ayrıntısını öğrenmek isteyenlerin deneyimli ve kaliteli kurslardan ders almaları önerilir. Kilyos fotoğrafçılık kursları da bu aşamada devreye girerek beklenen kaliteli eğitimleri vermektedir.

Fotoğrafçılık kursu Kilyos sayesinde:

 • İçinizdeki fotoğrafçıyı keşfedebilirsiniz.
 • Hobinizi mesleğe çevirebilirsiniz.
 • Fotoğrafçılığın teknik ve pratik tüm bilgilerine hakim olursunuz.
 • Ünlü eğitmenlerden ders alma fırsatı yakalarsınız.
 • Fotoğrafçılık kursları Kilyos ile tekniğinizi ve sanatınızı geliştirirsiniz.
 • Sizin gibi fotoğrafçılarla aynı ortamda bulunma şansı edinirsiniz.
 • Photoshop öğrenerek çektiğiniz fotoğrafları düzenleyebilirsiniz.
 • Fotoğrafçılık kursu ile sosyalleşirsiniz.
 • Hayata bakış açınızı değiştirirsiniz.

Kilyos’ta Fotoğrafçılık Kursuna Gitmenin Avantajları

Kilyos fotoğrafçılık kursu, yaşadığı bölgede eğitim almak isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsattır. Bölgede hizmet veren fotoğrafçılık kurslarına gitmek farklı avantajları da beraberinde getirir.

Kilyos fotoğrafçılık eğitimi avantajları:

 • Kilyos fotoğrafçılık eğitimi için merkezi lokasyon olan Sarıyer bölgesinden yararlanabileceksiniz.
 • Kilyos’taki sanat etkinliklerine ve fotoğraf galerilerine gidebileceksiniz.
 • Kilyos fotoğrafçılık kursu fotoğraf gezilerine katılabileceksiniz.
 • Kurs bitiminde Kilyos’taki kafe ve restoranlarda vakit geçirebileceksiniz.
 • Kilyos’un doğal zenginliğini fotoğraf karelerine yansıtabileceksiniz.

fotoğrafçılık kursları

Kilyos Fotoğrafçılık Kursları – Size En Yakın Fotoğrafçılık Eğitim Merkezleri

Fotoğrafçılık eğitimi Kilyos, evine ve iş yerine yakın yerde eğitim almak isteyenler için ideal seçeneklerdendir. Ancak Kilyos’ta fotoğrafçılık kursu bulmak biraz zor olabilir. Bu nedenle Sarıyer fotoğrafçılık kursları Kilyos’ta yaşayanlar için en uygun alternatiftir. Sarıyer’deki kurslar temel ve ileri fotoğrafçılık eğitimleri, atölyeler ve geziler düzenlemektedir.

Kilyos’ta Fotoğraf Çekilecek Yerler

Kilyos fotoğrafçılık kursları, kursiyerlerine fotoğraf gezileri ile birlikte çekim uygulaması yaptırıyor. Karadeniz kıyısındaki Kilyos’ta, muhteşem gündoğumu ve batımının yanında Roma, Bizans ve Cenevizlilerden kalma tarihi eserler bulunuyor.

Fotoğraf tutkunları için tam bir cennet olan Kilyos’ta fotoğraf çekilecek diğer yerler arasında:

 • Kilyos Kalesi
 • Bahçeköy
 • Tahlisiye Binaları
 • Kayıkhane, İskele, Köprü ve Çeşme
 • Kilyos Plajı
 • Kır Lokantaları yer alıyor.

Kilyos fotoğrafçılık kursu eğitmen ve öğrencileri tarihi yaşam alanlarını, köy hayatını, doğayı ve denizi farklı kompozisyonlarla fotoğraflama imkanı buluyorlar.

Kilyos Fotoğrafçılık Kursu Fiyatları – Uzmanlar Uyarıyor!

Kilyos fotoğrafçılık kursu fiyatları, 150 TL ile 1500 TL arasında değişiyor. Ancak fotoğraf eğitmenleri ve profesyoneller, 400 TL’nin altında fiyat veren kursların eğitim kalitelerinin düşük olacağını söylüyor.

Sarıyer’e bağlı olan Kilyos’ta ilçe merkezindeki fotoğrafçılık kurslarından yararlanarak ödediğiniz paranın karşılığını alabilirsiniz. Zamanınız ve emeğiniz böylece boşa gitmemiş olur.

Önerilen Kilyos Fotoğrafçılık Kursları

Kilyos fotoğrafçılık kursları olarak karşınıza çıkan birkaç kurstan en iyi olanları şehir merkezinde yer almaktadır. Kursiyerler tarafından en çok önerilen ve Kilyos’a en yakın fotoğrafçılık kursları arasında Foto Life Akademi’nin Taksim eğitim merkezi ilk sırada yer almaktadır.

Türkiye’nin en iyi fotoğraf sanatçıları arasında yer alan Orhan Gürbüz tarafından kurulan Foto Life Akademi, %100 öğrenme garantisi ve eğitim telafi imkanlarıyla kursiyerlerine kaliteli eğitim vermektedir. İstanbul’da 5 lokasyonda (Bakırköy, Taksim, Beylikdüzü, Kadıköy ve Kağıthane) Temel ve İleri Fotoğraf Eğitimlerinin dışında Akademik Fotoğrafçılık, Moda, Düğün, Doğum, Portre, Ürün Fotoğrafçılığı ile birlikte 31 dalda profesyonel eğitim imkanı sunmaktadır. Yurt içi ve yurt dışı fotoğraf gezileri, kişi ve kurumlara özel ders seçenekleriyle öğrencilerine standartların üzerinde bir eğitim anlayışına sahiptir. Kaliteli ve sertifikalı bir eğitim arayanları Kilyos fotoğrafçılık kursu merkezine beklemektedir…

Sosyal Medyada Paylaş