İleri Fotoğrafçılık Eğitimi Kampanyası

İleri fotoğrafçılık kursu kampanyası

Foto Life Akademi’den fotoğrafçılık kursu kampanyaları devam ediyor! İleri Fotoğrafçılık Eğitimi kampanyası ile %50 indirim kazanacaksınız!

Temel Fotoğrafçılık Eğitiminden sonra kendini profesyonelleştirmek isteyen fotoğrafçılar için hazırlanan bu programı ekonomik fiyatlarla alabilirsiniz. Foto Life Akademi’nin fotoğraf tutkunlarına özel kampanyalarını kaçırmayın…

Arkadaşınıza Hediye Edin!

İster kendiniz isterseniz arkadaşlarınız için fotoğrafçılık kursu kampanya fırsatını kaçırmayın. Hemen kaydınızı yaptırmak için fotoğrafçılık eğitimi danışmanlarımızı arayın. İleri Fotoğrafçılık Kursu eşinize, sevgilinize ve arkadaşlarınıza unutamayacakları bir hediye olacak.

Uygulamalı fotoğrafçılık eğitimi 4 hafta boyunca farklı mekanlarda ve saatlerde gerçekleştirilerek kursiyerlere profesyonel anlamda çekim yapmak için hazırlandı. Profesyonel yaşamda karşılaşabilecek zorluklar, ekipman seçiminde dikkat edilmesi gerekenleri ve doğru kompozisyon oluşturulması gibi konular öğrenilirken İstanbul’un en güzel semtlerinde çekimler yapılacak. Profesyonelleşmek isteyenlerin kaçırmaması gereken bir eğitim!

İleri Uygulama Fotoğrafçılık kampanyası aynı zamanda doğum günlerinin ve yıldönümlerinin klasik hediyelerinden kurtulmak isteyenlerin çözümü olacak. Sevdiklerinize fotoğrafçılık kursu hediye etmek isterseniz bu kampanyayı hemen alın

İleri Uygulama Fotoğrafçılık Kursu eğitim programını incelemek için İleri Fotoğrafçılık Eğitimi sayfamızı ziyaret edin.

Sosyal Medyada Paylaş