Güzelce Fotoğrafçılık Kursu

güzelce fotoğrafçılık kursu

Güzelce Fotoğrafçılık Kursu – Büyükçekmece’nin En İyi Fotoğrafçılık Kursları

Güzelce, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan Büyükçekmece ilçesine bağlı bir mahalledir. Bahçelievler, Batıköy ve Muratçeşme ile çevrili olan Güzelce’de fotoğrafçılık kursu arayanlar için farklı seçenekler bulunmaktadır. Peki Güzelce fotoğrafçılık kursu seçeneklerinden hangisi sizi memnun edecektir? Birlikte bakalım…

Fotoğrafçılık Eğitimi Neden Gerekli?

İyi bir fotoğrafçı olmak için iyi eğitim almak gerekir. Evet, fotoğraf çekmek sahada öğrenilir ancak fotoğrafçılığın tekniklerini ve yöntemlerini bilmeden de fotoğrafçı olunmaz. Fotoğrafçılık eğitimi, fotoğraf çekme hevesini mesleğe çevirmek isteyenler için gerekli olan teknik ve yöntemleri öğretir. Dolayısıyla amatörden profesyonele daha önce hiç eğitim almamış olanlar için fotoğrafçılık eğitimi şarttır. Güzelce fotoğrafçılık kursları da burada devreye girerek sizlere destek olmaktadır.

Fotoğrafçılık kursu Güzelce ile:

 • Hayalinizdeki mesleği yapabilirsiniz.
 • İçinizdeki fotoğrafçıyı keşfedebilirsiniz.
 • Fotoğraf çekerken ihtiyacınız olan tüm bilgileri edinirsiniz.
 • Mesleki atölyelerle uzmanlık alanınızı belirlersiniz.
 • Fotoğrafçılık kursları Güzelce ile ünlü eğitmenlerden ders alma fırsatı yakalarsınız.
 • Fotoğraf tutkunları ile aynı ortamda olursunuz.
 • Photoshop öğrenerek çektiğiniz fotoğrafları düzenleyebilirsiniz.
 • Fotoğrafçılık kursu ile sosyalleşirsiniz.
 • Hayata bakış açınızı değiştirirsiniz.

Güzelce’de Fotoğrafçılık Kursuna Gitmenin Avantajları

Güzelce fotoğrafçılık kursları bölgede yaşayanların değerlendirebileceği hobi eğitimlerindendir. Güzelce’de fotoğrafçılık kursuna gitmek pek çok avantajı da beraberinde getirir.

Güzelce fotoğrafçılık eğitimi avantajları:

 • Güzelce’ye rahatça ulaşabilirsiniz. Bölgeye giden özel ve halk otobüslerinden yararlanabilirsiniz.
 • Güzelce’de fotoğraf sergileri ve sanat aktivitelerine de katılabilirsiniz.
 • Güzelce fotoğraf gezilerine katılabilirsiniz.
 • Fotoğrafçılar için mükemmel manzaralar oluşturan Güzelce’de çekim yaparak kendinizi geliştirebilirsiniz.
 • Güzelce fotoğrafçılık kursları sayesinde bölgedeki kafe ve restoranlarda kurs sonrası arkadaşlarınızla vakit geçirebilirsiniz.

fotoğrafçılık kursları

Size En Yakın Fotoğrafçılık Kursları

Güzelce’de fotoğrafçılık kursları yok denecek kadar azdır. Bu bölgelerde oturanlar için en popüler kurs merkezi Büyükçekmece’dir. Büyükçekmece fotoğrafçılık kursları ile yıl boyu temel ve ileri fotoğrafçılık eğitimleri vermektedir. Aynı zamanda mesleki atölyeler ve geziler de düzenlenmektedir.

Güzelce’de Fotoğraf Çekilecek Yerler

Fotoğrafçılık kursu Güzelce ve çevresinde yaşayan kursiyerlerin kaliteli eğitim almasını sağlarken fotoğrafçılık gezileriyle de öğrenilenlerin pratiğe dökülmesine imkan veriyor. Güzelce fotoğrafçılık kursu, geziler düzenleyerek öğrencilerinin fotoğraf çekmeyi sahada öğrenmelerini sağlıyor.

Siz de Güzelce’de fotoğraf çekilecek yerler arıyorsanız öncelikli önerimiz Güzelce limanı…  Sonrasında:

 • Güzelce Limanı
 • Güzelce Meydanı
 • Yeşilvadi Botanik Parkı
 • Büyükçekmece Sahili
 • Büyükçekmece Plajı fotoğraf çekmeye elverişlidir. Fotoğrafçılık eğitimi Güzelce ve çevresinde geziler düzenleyerek deneyim kazanmanızı sağlamaktadır.

Fotoğrafçılık Kursu Fiyatları – Uzmanlar Uyarıyor!

Güzelce fotoğrafçılık kursu fiyatları, 150 TL ile 1500 TL arasında değişiyor. Ancak fotoğraf eğitmenleri ve profesyonel fotoğrafçılar, 400 TL’nin altında fiyat veren kursların eğitim kalitelerinin düşük olacağını söylüyor. Her bütçeye göre fotoğrafçılık kursu bulmak mümkün olsa da kurs seçerken, eğitim merkezinin bilinirliğine, eğitim içeriklerine, imkanlarına ve eğitmenlerine dikkat etmek gerekiyor.

Merdiven altı sınıflar, yetersiz ekipmanlar, niteliksiz bir eğitim paranızı ve zamanınızı boşa harcamanıza neden olabilir, dikkatli olun.

Önerilen Güzelce Fotoğrafçılık Kursları

Güzelce fotoğrafçılık eğitimi için size fazla seçenek sunmayan bir bölgedir. Güzelce’de kurs arayanlar için önerilen ve tavsiye edilen kurslar arasında Foto Life Akademi Beylikdüzü şubesi yer almaktadır.

Türkiye’nin en iyi fotoğraf sanatçıları arasında yer alan Orhan Gürbüz tarafından kurulan Foto Life Akademi, %100 öğrenme garantisi ve eğitim telafi imkanlarıyla kursiyerlerine kaliteli eğitim vermektedir. İstanbul’da 5 lokasyonda (Bakırköy, Taksim, Beylikdüzü, Kadıköy ve Kağıthane) Temel ve İleri Fotoğraf Eğitimlerinin dışında Akademik Fotoğrafçılık, Moda, Düğün, Doğum, Portre, Ürün Fotoğrafçılığı ile birlikte 31 dalda profesyonel eğitim imkanı sunmaktadır. Yurt içi ve yurt dışı fotoğraf gezileri, kişi ve kurumlara özel ders seçenekleriyle fotoğrafçılık kursu anlayışını tamamen değiştirmektedir. Kaliteli ve sertifikalı bir eğitim arayanları Eminönü fotoğrafçılık kursu merkezine beklemektedir…

Sosyal Medyada Paylaş