Güngören Fotoğrafçılık Kursu

güngören fotoğrafçılık kursu

Güngören Fotoğrafçılık Kursu – İstanbul’un En İyi Fotoğrafçılık Kursları

Çatalca Yarımadası’nda yer alan Güngören, 7 km kare alanı ile yüzölçümü bakımından İstanbul’un en küçük ilçesidir. Zeytinburnu, Esenler, Bakırköy ve Bahçelievler ile komşu olan ilçede hobi kursları arasında en çok fotoğrafçılık ilgi görmektedir. Peki Güngören fotoğrafçılık kursu için hangi seçenek doğrudur? İşte sizlere önerilerimiz…

Fotoğrafçılık Eğitimi Neden Gerekli?

Profesyonel fotoğrafçılar yaşam enerjilerini fotoğraflardan alan kişilerdir. Fotoğraf çekmeden duramazlar. Günümüzde her ne kadar dijital makineler fotoğrafçıların yerini alsa da iyi bir fotoğrafçı olmak için eğitim almak şarttır.

Amatörlükten sıyrılmak isteyen ve fotoğrafçılığı meslek edinme amacında olanların tavsiye edilen kurslardan eğitim alması gerekir. Mesleğin teknik ve pratik bilgilerini öğrenmek, kişisel çekim tarzı geliştirmek, fotoğraf makinesini yakından tanımak, ışığa ve kompozisyona hakim olmak Güngören fotoğrafçılık kursları ve iyi bir eğitmenle mümkündür.

Fotoğrafçılık kursu Güngören bana ne katar diyorsanız;

 • İçinizdeki fotoğrafçıyı keşfedebilirsiniz.
 • Hobinizi mesleğe çevirebilirsiniz.
 • Fotoğrafçılığın gerekli tüm bilgilerine hakim olursunuz.
 • Ünlü eğitmenlerden ders alma fırsatı yakalarsınız.
 • Fotoğrafçılık kursları Güngören ile tekniğinizi ve sanatınızı geliştirirsiniz.
 • Sizin gibi fotoğrafçılarla aynı ortamda bulunma şansı edinirsiniz.
 • Photoshop öğrenerek çektiğiniz fotoğrafları düzenleyebilirsiniz.
 • Fotoğrafçılık kursu ile sosyalleşirsiniz.

Güngören’de Fotoğrafçılık Kursuna Gitmenin Avantajları

Akıncılar, Gençosman, Güneştepe, Haznedar, Sanayi ve Tozkoparan’da fotoğrafçılık kursu arayanlar için en iyi seçenek Güngören’dir. Güngören fotoğrafçılık kursları geniş atölyeleri ve uzman eğitmenleri ile diğer bölgelere nazaran daha kaliteli eğitimler vermektedir.

Güngören fotoğrafçılık eğitimi avantajları:

 • Fotoğrafçılık kursları Güngören ile kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir noktada eğitim alacaksınız.
 • Güngören’deki sanat etkinliklerine ve fotoğraf galerilerine gidebileceksiniz.
 • Güngören fotoğraf gezilerine katılabileceksiniz.
 • Güngören’de çekim yaparak kendinizi geliştirebileceksiniz.
 • Kurs bitiminde Güngören’deki kafe ve restoranlarda vakit geçirebileceksiniz.

fotoğrafçılık kursları

Size En Yakın Fotoğrafçılık Kursları

Akıncılar, Gençosman, Güneştepe, Haznedar, Sanayi ve Tozkoparan’da fotoğrafçılık kursları yok denecek kadar azdır. Bu bölgelerde oturanlar için en popüler kurs merkezi Güngören’dir. Güngören fotoğrafçılık kursları yıl boyu temel ve ileri eğitimler vermektedir.

Güngören’de Fotoğraf Çekilecek Yerler

Güngören’de insan ve kent manzaraları fotoğrafçılar için bulunmaz bir nimettir. Özellikle Güngören fotoğrafçılık kursu gezilerine katılan öğrenciler, derslerde öğrendiklerini pekiştirme imkanı bulurlar.

Güngören fotoğrafçılık kursları ile çekim yapılacak yerler arasında:

 • Genç Osman Camii
 • Aziz Paşa Mesire Yeri
 • Güngören Belediyesi Piknik Alanı
 • Tarihi Çeşmeler
 • Yeniçeri Ocağı
 • Vidos Çayırı bulunur.

Denize kıyısı olmamasına rağmen yakınlığı ile deniz esintisinden etkilenen Güngören’de doğal güzellikler fotoğrafçılar için eşsiz manzaralar oluşturur.

Fotoğrafçılık Kursu Fiyatları – Uzmanlar Uyarıyor!

Güngören fotoğrafçılık kursu fiyatları, 150 TL ile 1500 TL arasında değişiyor. Ancak fotoğraf eğitmenleri ve profesyoneller, 400 TL’nin altında fiyat veren kursların eğitim kalitelerinin düşük olacağını söylüyor. Zamanınızı ve emeğinizi boşa harcamak istemiyorsanız fotoğrafçılık kursu seçerken vereceğiniz ücrete değil, alacağınız eğitimin kalitesine dikkat etmeniz gerekiyor. Kurs hakkında yapılan yorumları, eğitim programlarını, ekipman yeterliliğini incelemeniz gerekiyor.

Önerilen Güngören Fotoğrafçılık Kursları

Akıncılar, Gençosman, Güneştepe, Haznedar, Sanayi ve Tozkoparan’da önerilen fotoğrafçılık kursları arasında Foto Life Akademi ilk sırada yer alıyor. Öğrenciler Foto Life Akademi’nin Taksim ve Kağıthane şubelerinde eğitim alabiliyor. Fotoğrafçılık eğitimi Güngören semtinde yaşayanlar için avantajlı oluyor.

Türkiye’nin en iyi fotoğraf sanatçıları arasında yer alan Orhan Gürbüz tarafından kurulan Foto Life Akademi, %100 öğrenme garantisi ve eğitim telafi imkanlarıyla kursiyerlerine kaliteli eğitim veriyor. İstanbul’da 5 lokasyonda (Bakırköy, Taksim, Beylikdüzü, Kadıköy ve Kağıthane) Temel ve İleri Fotoğraf Eğitimlerinin dışında Akademik Fotoğrafçılık, Moda, Düğün, Doğum, Portre, Ürün Fotoğrafçılığı ile birlikte 31 dalda profesyonel eğitim imkanı sunuyor. Yurt içi ve yurt dışı fotoğraf gezileri, kişi ve kurumlara özel ders seçenekleriyle fotoğrafçılık kursu anlayışını tamamen değiştiriyor.

Siz de kaliteli ve sertifikalı bir eğitim almak istiyorsanız Foto Life Akademi ile tanışmalısınız…

Sosyal Medyada Paylaş