Temel ve İleri Atölye eğitimleri tamamlandıktan sonra nasıl bir yol izlemek gerekiyor?

Temel ve ileri fotoğrafçılık eğitimleri tamamladıktan sonra amatör düzeyde fotoğraf çekiyorsunuz demektir. Bundan sonra hobi amaçlı düşünüyorsanız;

Tatil Home iş birliğiyle her ay düzenlediğimiz yurt içi ve yurt dışı günübirlik veya konaklamalı  fotoğraf gezilerimize katılabilir ve daha fazla pratik yaparak kendinizi geliştirebilirsiniz.

Ayrıca fotoğraflarınızı daha etkili hale getirmek için dijital teknik atölyelerimize (photoshop, lightroom kursu) katılarak fotoğraflarınızı baskıya hazır hale getirmeyi öğrenebilirsiniz.

Mesleki amaçlı düşünürseniz;

Temel ve ileri atölyeleri bitirdikten sonra; Moda, Stüdyo, Düğün, Doğum, Yemek, Belgesel, Kurumsal, Portre, Panoramik, Siyah Beyaz, Seyahat, Mimari, Ürün, Hava Fotoğrafçılığı gibi Mesleki atölyelerimize katılıp alanınızda uzmanlaşabilirsiniz.

Mesleki atölyeleri tamamlayan öğrencilerimiz; profesyonel Photoshop veya Lightroom kurslarımıza katılarak fotoğraflara retouch yapmayı, fotoğraflarını baskıya hazır hale getirmeyi, albüm oluşturmayı ve tasarlama süreçlerini öğrenerek sektörde iş yapabilme düzeyine gelirler.

Sosyal Medyada Paylaş