Eray Hacıosmanoğlu

Eray Hacıosmanoğlu

Fotoğraf Eğitmeni, Profesyonel Fotoğrafçı

Profesyonel fotoğrafçı Eray Hacıosmanoğlu, Beykent Üniversitesi Grafik Tasarım bölümünü okumanın yanında meslekle ilgili çeşitli akademi ve kurslarda özel eğitimler alarak mesleğin eğitim kısmını tamamlamıştır.

Meslek hayatında fotoğraf stüdyosu, reklam ajansı, matbaa gibi işin özü olan her türlü mutfaktan geçerek profesyonellerle çalışma imkanı bulmuş ve deneyim kazanmıştır. Türkiye'nin en önemli reklam ajanslarında Sanat Yönetmenliği yaparak tasarım ve uygulama süreçlerinde ustalaşmıştır.

Son olarak bir medya kuruluşunda 6 yıl sanat yönetmenliği yapmış, ardından sabit çalışma hayatına son verip kendi projelerine yoğunlaşmıştır. Türkiye’deki birçok reklam ajansına stüdyo fotoğrafçılığı ve video prodüksiyon alanında profesyonel hizmet vermiştir. Fashion, model, reklam, ürün, otel ve mekan fotoğraf çekimi ve tanıtım filmi alanında sayısız projede yer almış ve kişisel markasını başarıyla temsil etmiştir.

Dünya genelindeki yabancı fotoğraf ajanslarına (Stock fotoğrafçılık) profesyonel fotoğraflar, ilüstrasyonlar üreterek alanında ulaşılması zor rekorlara ve ödüllere imza atmıştır. Dünyanın en az 90 ülkesinde toplamda 150 binden fazla kitleye ulaşmıştır. Mesleki yatırım ve yükselişinin basamaklarını da bu başarılar oluşturmuştur.

2015 Eylül ayında Universal Music imzasıyla iki dünya starının müzik kliplerini İstanbul’da çok özel bir klüpte bizzat çekmiş ve aynı zamanda kliplerin görüntü yönetmenliğini yapmıştır.

Dj Rasimcan - Looking Down ft. K-Young - Dünya listelerinde aylarca 1. sırada kalmış ve Youtube’da 20 milyon izleyiciyi geçmiştir.

Albeezy - Million - Dünya listelerinde aylarca ilk 20’de yer almış ve Youtube’da izlenme sayısı 10 milyonu geçmiştir.

Düğün ve evlilik alanında artan fotoğrafçı kirliliği, gücünün bir kısmını bu alana yöneltmesine vesile olsa da başta reklam ve tanıtım filmi gibi büyük prodüksiyonlu işler onun en büyük motive kaynağı olmuştur.

Son 4 yıldır kişisel reklam ajansında onlarca firmaya kurumsal reklam hizmetleri vermektedir. Video, tanıtım filmi, reklam, müzik klibi ve her türlü fotoğraf çekimi ilgi alanlarındandır.

Yetenekleri

Logo ve Kurumsal Kimlik
100%
Katalog Tasarımı
100%
Poster Ve Afiş
100%
İlustrasyonlar
100%
Billboard ve Bina Giydirme
100%
3d Modelleme
100%
Kapak Tasarımları
100%

Uzmanlık Alanları

Model – Portre – Fashion
100%
Ürün – Reklam Çekimi
100%
Otel ve Mekan Çekimi
100%
Düğün Çekimi
100%
Yemek ve Restaurant Çekimi
100%
Konsept Çekimi
100%
Aile Fotoğrafçılığı
100%
Doğum ve Bebek Çekimi
100%
Manzara Fotoğrafçılığı
100%