En Çok Tavsiye Edilen Fotoğrafçılık Kitapları

yeni başlayanlar için fotoğrafçılık kitapları

Yeni Başlayanlar İçin Tavsiye Edilen 10 Fotoğrafçılık Kitabı ve Dergiler

Son yıllarda fotoğrafçılık, iyi bir kamerası ya da fotoğraf makinesi olan herkes tarafından hobi ve meslek edinilmeye başlandı. Peki fotoğrafçılığa başlarken neleri bilmek ya da okumak gerekiyor, biliyor muyuz? Fotoğrafçılığı meslek edinmek ya da etkileyici görseller çekmek için her fotoğrafçının başucunda olması gereken kitaplar var. Fotoğrafçılık kursunu destekleyecek, derslerde öğrendiklerinizi pekiştirecek tavsiye edilen fotoğrafçılık kitapları:

Dijital Fotoğrafçılık Hakkında Her Şey

Digital SLR Photography dergisi tarafından çıkarılan ve yeni başlayanlar için fotoğrafçılık…

Yazının Devamı...
profesyoneller için fotoğrafçılık kitapları

Profesyoneller İçin Önerilen 10 Fotoğrafçılık Kitabı

Fotoğrafçılık, kişinin her zaman kendini geliştirmesini gerektiren bir hobi ya da meslek olduğu için fotoğrafçının profesyonellikte de okuması gereken kitaplar, sahip olması gereken dergiler, bilmesi ve kullanması gereken teknikler vardır. Türkiye’de yayımlanan ve profesyonel fotoğrafçılar tarafından ilgi gören kitaplar arasında sizin de kütüphanenizde bulunması gerekenler:

Fotoğrafta Pozlama Teknikleri ve Yaratıcılık

Michael Freeman tarafından yazılan ve kusursuz dijital fotoğraflar için profesyonel bir rehber olan fotoğrafçılık kitabında pozlamanın tüm teknikleri anlatılmıştır. Diyafram, ISO…

Yazının Devamı...