Çocuklara Özel Fotoğraf Eğitimi

çocuklara özel fotoğrafçılık eğitimi

Sanatsever Nesiller Yetiştiriyoruz! – Çocuklara Özel Fotoğrafçılık Eğitimi

Çocuklara Özel Fotoğrafçılık Kursu ile her biri sanatsal bakış açısına sahip, yeteneklerinin farkında ve geleceğini fotoğraf ile şekillendirmek isteyen sanatsever nesiller yetiştiriyoruz… Alanında uzman fotoğraf eğitmenlerimiz, çocuklarınızın bilgi ve becerilerini geliştirecek uygulamalı fotoğraf eğitimleri ile geleceğin profesyonel fotoğrafçılarını mesleğe hazırlıyor… Yoğun okul programı olanlar, bireysel eğitim almak isteyenler, grup yaş ortalamasına uymayanlar, gün ve saat planlamasını kendi yapmak isteyenler için bu kurs kaçmaz!

Çocuklarınızın hobi kazanmasını istiyorsanız bu atölye tam size göre…

Günümüzün kötü alışkanlıklarından çocuklarımızı korumak, onlara doğayı koruma bilinci kazandırmak, çevre sevgisi aşılamak, sanatsal bakış açısı kazanmalarını sağlamak, duyarlı nesiller olarak yetişmelerine imkan sunmak, gelecekte başarılı birer fotoğrafçı olmalarını ya da hobi kazanmalarını sağlamak için özel fotoğrafçılık eğitimlerimizi kaçırmayın! Çocuklarınızın kaliteli zaman geçirmesini, hayata farklı gözlerle bakmasını sağlayın…

Çocuklar İçin Fotoğrafçılık Eğitiminin Avantajları

Çocuklara özel fotoğraf kursu sayesinde çocuklarımıza keyifli bir hobi kazandırırken okul stresini unutmalarını, bire bir eğitmenleriyle farklı dünyalara keşif yapmalarını sağlıyoruz. Ayrıca çocuklar için fotoğrafçılık eğitimleri:

 • Zamansız ebeveynler ve çocuklar için özel fotoğrafçılık imkan,
 • Ders saatleri ve günlerinin çocuklarınızın programına göre belirlenmesi,
 • Çocuklarınızın ilgi alanlarına göre konuların detaylandırılması,
 • Temel eğitimden sonra farklı atölyeler ile profesyonelliğe adım atabilmesi,
 • Anlaşılmayan konuların tekrarlanması,
 • Uygulamalı çekimlerin yapılması,
 • Aile ve grup olarak yurt içi ve yurt dışı gezilerinin düzenlenmesi,
 • Sertifika verilmesi gibi avantajlara sahiptir.

Kurs Bilgisi

Eğitim sonunda öğrenemediğini düşünenler için sonraki kura ücretsiz katılım hakkı.
Alamadığınız ya da kaçırdığınız dersleri arkadan gelen gruplarımızda ya da diğer şubelerde telafi.
Fotoğrafçılık eğitimlerinde profesyonellik kazandığınızı belgeleyen MEB onaylı sertifika ile uzmanlık ve başarı garantisi. Rakiplerinizden sıyrılmanızı sağlayan ve kendi stüdyonuzu açmanıza imkan verecek profesyonellik göstergesi. (MEB onaylı sertifika yalnızca 30 ya da 15 haftalık MEB onaylı programı bitirenlere verilmektedir.)
Foto Life Akademi Fotoğrafçılık Kursu Dünya standartlarında, alanının en ünlü eğitmenleri ve donanımlı eğitim içerikleri ile hazırlanan başlangıç ve mesleki atölyelerde sonuç odaklı, kaliteli ders programları.
Sizinle aynı hedefi olan, her meslekten ve her eğitim düzeyinden, fotoğraf çekmeye gönül vermiş kişilerle tanışma imkanı, fotoğrafçılık kursları ile dünyaya aynı objektiften bakma ve yeni arkadaşlıklar kurma şansı.
Eğitim ve atölyelerin sonunda öğrendiklerinizi pratiğe dökmeniz için yurt içi ve yurt dışı lokasyonlarda modelle, ürünle, stüdyo ve açık alanlarda fotoğraf çekimi ile etkinliklere ve festivallere eğlenceli fotoğraf gezileri.
Alanında uzman Türkiye’nin en önde gelen fotoğraf sanatçılarından eğitim alma fırsatı.
Temel ve ileri eğitimler ile atölyelerde eğitmen eşliğinde teorik bilgileri sahada uygulama.
Fotoğraf makinesi ve ekipmanı seçerken eğitmen desteği ve uygun fiyatlara tedarik imkanı.
Fotoğraf yarışmalarına hazırlık ve katılım ile sergi açılışlarını takip ve gezi organizasyonları.

Ruhsatsız Kurslara Dikkat

Son zamanlarda oldukça artış gösteren ve merdiven altı olarak tabir edilen ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! Eğitim sadece MEB'in ruhsat verdiği kurumlarca gerçekleştirilmektedir. Eğitim aldığınız yerin MEB ruhsatlı olup olmadığını sorun ve ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Sıkça Sorulan Sorular

Evet tüm fotoğrafçılık eğitimleri için katılım sertifikası veriyoruz.
Dersleri telafi imkanı var. (Derse gelemezseniz farklı bir sınıfta veya /şubemizde gelmediğiniz haftanın telafisini alabilirsiniz.)
Çocuklara özel fotoğrafçılık eğitimi almadan ileri atölye ve mesleki branşlara kayıt almıyoruz. İleri atölye için temel eğitime katılım şart. Mesleki atölyeler için de temel + ileri uygulama atölyelerinin bitirilmiş olması gerek. Ancak çocuklarımız için ileri eğitimler 15 – 16 yaşlarında verilmektedir.
Hocalarımız Orhan GÜRBÜZ, Mete DEMİRCİ, Çağla ALTAN, Uskan ULUDOĞAN, Eray HACIOSMANOĞLU, Kemal ÜZMEZ, Mehmet ÖZŞİMŞEK gibi alanlarında ün yapmış fotoğraf sanatçılarıdır. Eğitmenlerimizin biyografilerini https://www.fotolifeakademi.com/egitmenler/ sayfasından inceleyebilirsiniz.
Fotoğrafçılık kursu sınıflarımız minimum 7, maksimum 15 kişilik sınıflardan oluşmaktadır.
5 haftalık çocuklara özel fotoğrafçılık eğitiminde çocuklarınız; fotoğraf kültürü ve ISO, diyafram ve enstantaneyi öğrenir, fotoğraf makinelerinin hangi modda çalıştığı ve hangi çekim türlerinin kullanıldığı konusunda bilgi sahibi olurlar. Fotoğraf makinesi objektiflerini ve yardımcı ekipmanlarını tanıyarak çekimlerde nasıl kullanıldığını öğrenmiş olurlar. Makinenin nasıl tutulduğunu ve basit düzeyde çekim yapmayı öğrenirler.
Fotoğraf çekmek isteyen herkes fotoğrafçılık kursları ve atölyelerimiz için kayıt yaptırabilir.
Çocuklar için fotoğraf eğitimleri 8 – 16 yaşlar arasındaki her çocuk için uygundur. Çocuklarımız derslere velileriyle birlikte gelirler. 15 yaş altındaki tüm eğitimler özel ders olarak verilir.
Fotoğrafçılık kursu temel eğitimin ilk 3 haftası için fotoğraf makinesi olması şart değil ama 4. hafta uygulama yapılacağından fotoğraf makinesiyle gelmeniz gerekmektedir. Fotoğraf makinesi alımı ve tedariğiyle ilgili hocalarımız sizlere destek olmaktadır.
5 haftalık temek atölyeyi tamamladığınızda fotoğraf çekmeyi öğrenirsiniz ama amatör düzeyde fotoğraf çekmek için 9 haftalık temel ve ileri fotoğrafçılık eğitimlerini bitirmeniz gerekmektedir.
Grup şirketlerimizde turizm firmamız var. (Tatil Home Turizm Seyahat Acentesi grup markalarımızdandır.) Her hafta yurt içi, yurt dışı ve günübirlik veya konaklamalı fotoğraf gezileri düzenliyoruz. Eğitmenlerimizin katılımı ile gerçekleşen gezilerde çekim uygulamaları yapıyoruz.
Gezi ve etkinliklerimizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca gezi ve etkinlik öncesi SMS bildirimi yapmaktayız. Dilerseniz bu şekilde etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.
Yılda 2 kez fotoğraf yarışması düzenlemeye çalışıyoruz.
Öğrencilerimiz çalışmalarıyla kişisel ya da grup sergiler açıyor ve sergi açmak isteyen öğrencilerimize çalışmalarında destek oluyoruz.
Çocuklara Özel Fotoğrafçılık Eğitimi fiyatları eğitim programınıza ve taleplerinize göre belirlenmektedir. Fotoğrafçılık kursu fiyatları için tıklayın.

Çocuklara Özel Fotoğrafçılık Kursu Detaylı Ders Programı 

Bu Eğitimi Alanlar Bu Eğitimleri De Aldı

 

İleri Fotoğrafçılık Eğitimi
İleri Fotoğrafçılık Eğitimi

Fotoğrafçılık mesleğini tüm hatlarıyla öğrenmek, tekniğini ve becerilerini geliştirmek isteyenler için ileri fotoğrafçılık kursları.

MEB Onaylı Fotoğrafçılık Eğitimi
MEB ONAYLI FOTOĞRAFÇILIK EĞİTİMİ

Temel ve ileri eğitimleri aynı anda almak, her ışıkta ve mekanda çekim yapma bilgisine sahip olmak isteyenler için MEB onaylı eğitimler.

Photoshop Eğitimi
PHOTOSHOP EĞİTİMİ

İçindeki fotoğrafçıyı keşfetmek, profesyonel fotoğrafçı olmak için ilk adımı atmak isteyenler için uygulamalı Photoshop kursu.

EN ÇOK TERCİH EDİLEN EĞİTİMLER İÇİN TIKLAYIN


Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Fotoğrafçılık Kursu

Kişiye Özel Ders Programı

Kişiye ve kuruma özel, istenilen günlerde ve saatlerde temel fotoğrafçılık kursu.

İş İmkanı

Mesleki atölyemizi bitirenlere tam zamanlı iş imkanı veya çekim projeleri yönlendirme.

Mesleki Eğitim

Foto Life Akademi ileri ve mesleki fotoğrafçılık kursları ile profesyonel olun.

Ekonomik Fiyatlar ve Taksit

Kaliteli eğitimleri ekonomik fiyatlarla alma şansı ve kredi kartına 3-6-9 taksitli ödeme.

Eğlenceli ve Eğitici Dersler

Fotoğraf tekniklerini ve yöntemlerini öğrenme, profesyonelce uygulama.

Ücretsiz Gezi ve Etkinlik

İstanbul’un tarihi ve turistik bölgelerinde eğlenceli ve eğitici ücretsiz fotoğraf gezileri.

İstanbul'da 5 Şube

İstanbul’da Bakırköy, Taksim, Kadıköy, Beylikdüzü ve Maslak’ta kurslar!

Ferah ve Konforlu Atölyeler

Geniş ve ileri teknoloji fotoğrafçılık ekipmanları ile donatılmış sınıflar.

İstanbul Dışından Eğitime Katılmak İsteyenler


Konforlu Eğitim Fırsatları! – VIP Eğitim Hizmetleri
İstanbul dışından eğitimlerimize katılmak isteyen kursiyerlerimiz için ulaşım (uçak veya otobüs bileti) ve gece konaklama (otel rezervasyon hizmetleri) tarafımızdan yapılmaktadır. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!


Türkiye’nin Fotoğraf Eğitim Merkezi

Rakamlarla Foto Life Akademi


Foto Life Akademi Fotoğrafçılık Kursu - Kurumsal Referanslar


Türkiye Genelinde Eğitim – Her Yerde Fotoğrafçılık Kursu!

İstanbul’da Taksim, Bakırköy, Kadıköy, Beylikdüzü ve Maslak şubelerimizde fotoğrafçılık eğitimlerinizi alabilir, farklı şehirlerden kentimize geldiğinizde Tatil Home partnerliği ile uçak / otobüs bileti ve konaklama imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz. Kayıt yaptıran kursiyerlerimizin uçak bileti ve otel rezervasyonları Türk Hava Yolları yetkili satış acentası ve yurt içi-yurtdışı otel rezervasyon operatörü Tatil Home işbirliği ile yapılmaktadır.

Yakında Ankara, İzmir, İzmit, Bursa ve Muğla’da Foto Life Akademi fotoğrafçılık kursu ve bütün atölyeleri ile hizmetinizde!

Nerelerdeyiz

 • Bakırköy
 • Taksim
 • Kadıköy
 • Beylikdüzü
 • Maslak
 • Ataşehir

Yakında Nerelerde Olacağız?

 • Ankara
 • İzmir
 • İzmit
 • Bursa
 • Muğla
 • Antalya
fotoğrafçılık kursu şubeleri

Eğitim Grup Markalarımız

Fotoğrafçılık Bloğu

fotoğraf çekim teknikleri

en çok tercih edilen fotoğrafçılık kursları

fotoğraf makineleri ve ekipmanları

fotoğrafçı kimdir

fotoğraf kültürü ve sanat

en çok tavsiye edilen fotoğrafçılık kitapları


Sosyal Medyada Biz