3 Aralık 2017 Günübirlik Bolu Gölcük Fotoğraf Gezisi – Foto Life Akademi Fotoğraf Turları

bolu gölcük fotoğraf turu

Yemyeşil Bolu’yu Fotoğraf Turları İle Keşfedeceğiz!

Kartpostallarda hayran kaldığınız görüntüleri yakalamak, sonbaharın turuncu tonlarını fotoğraflamak, tertemiz orman havası almak ve doğa fotoğrafçılığının püf noktalarını öğrenmek için günübirlik Bolu – Gölcük fotoğraf gezisi sizleri bekliyor. 3 Aralık 2017 tarihinde düzenleyeceğimiz günübirlik Bolu Gölcük fotoğraf turu ile muhteşem bir doğa ve fotoğrafçılık gezisine katılmış olacaksınız.

Aşçıları ile ünlü Bolu’nun tarihi ve doğal güzelliklerini fotoğraf karelerinize yansıtmak, yeşilin ve mavinin buluştuğu Gölcük’ü yakından tanımak istiyorsanız siz de günübirlik Bolu Gölcük fotoğraf gezisi için yerinizi hemen ayırtın! Foto Life Akademi eğitmenleriyle birlikte gerçekleşecek olan Bolu Gölcük Fotoğraf Turu ile şehrin kalabalığından ve gürültüsünden uzak, cennet gibi bir yörede manzara fotoğrafı çekecek, yeteneklerinizi ve tekniğinizi geliştireceksiniz. Bolu Gölcük fotoğraf gezisi son kontenjanlarını kaçırmayın!

Tarih: 3 Aralık 2017

Bolu Gölcük Fotoğraf Gezisi Tur Programı

Bolu Gölcük fotoğraf turları 2017 yılında da fotoğraf severleri bekliyor. 3 Aralık 2017 tarihinde düzenleyeceğimiz turumuza sabah saatlerinde belirlenen lokasyonlarda Bolu Gölcük fotoğraf turu katılımcılarımızla buluşarak başlıyoruz.

Bolu Gölcük fotoğraf turu ile 3.5-4 saat yolculukla Gölcük Gölü’ne hareket ediyoruz. Foto Life Akademi eğitmenleri Bolu ve Gölcük hakkında bilgilendirme yaparken bölgede kullanılacak çekim teknikleri ile ilgili bilgi verecekler. İlk mola yerimizde organik köy kahvaltısı yaptıktan sonra Gölcük’e geçiyoruz. Girişte aracımızdan inerek göl etrafında bir yürüyüş yapıyoruz. Kartpostallarda gördüğünüz Gölcük’ü yakından fotoğraflama şansınız olacak. Yaklaşık 1300 metre çevresi olan gölü dilediğiniz açılarda fotoğraflayacaksınız. Yürüyüş oldukça rahat, herkes katılabilir.

Çevrede herhangi bir araç trafiği olmadığı için tertemiz bir havaya ve orman örtüsüne sahip olan Bolu Gölcük’te göl çevresindeki yürüyüşte hemen her noktada eğitmenlerimiz sizlere farklı pek çok fotoğraf çalışmasında yardımcı olacaklar. Uzun pozlama, geniş açı kullanımı, yansımalar, polarize filtre kullanımını öğrenerek çekimleri tamamlayacaksınız. Daha sonra özel olarak hazırlanmış zengin menülü barbekü bizi bekliyor. Barbekü keyfinden sonra ‘‘göl manzaralı’’ tesisimizde çay-kahve-sahlep molası veriyoruz. ( EKSTRA ) Mükemmel panoramaya sahip olan ”Kartpostallardaki Göl” olan Gölcük Gölü’nden 16:00’da İstanbul’a hareket ediyoruz.

Günübirlik Bolu Gölcük fotoğraf gezisi ile Bolu Gölcük’ü keşfediyor ve Foto Life Akademi 2017 fotoğraf gezileri ile çektiğimiz fotoğrafları sosyal medya gruplarımızda paylaşıyoruz.

Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler

 • Lux araçlarla ulaşım
 • Kahvaltı
 • Rehberlik
 • Seyahat sağlık sigortası
 • Milli Park Giriş Ücretleri

Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler

 • Ekstra yapılacak tüm harcamalar
 • Yemeklerde alınan içecekler

İptal / İade Sigorta İçerik

Tura Çıkış Gününden; 72 Saat (3 Gün) Öncesine Kadar Rezervasyon İptal Talebinde Bulunulması veya Değişiklik Halinde Koşulsuz Yüzde 100 Kesintisiz İade Garantisi Sunuluyor. 1, 2 veya 3 Gece Konaklamalı Turlarda Güvence Paketi Bedeli Kişi başı 20 TL’dir. 4 Gece ve Üzeri Konaklamalı Turlarda Güvence Paketi Bedeli Kişi başı 25 TL’dir.

 • Tur içerisinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri Vb. Haklar İade Edilmez.
 • Rezervasyon Esnasında Koltuk Sözü Verilemez.
 • Haftalık Turlarda Oturma Düzeni Birer Sıra Kaydırılır.
 • Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı İle Değişiklik Yapılabilir.
 • Tur Öncesi ve Tur İçinde Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlarda Firmamızın Sorumluluğu Yoktur.
 • Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 3 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı İle İptal Hakkı Firmamızda Saklıdır.
 • Turun İptali Durumunda Firmamız, İptalini Bizzat Bildirmek Zorundadır.

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.

Ulaşım

Travego & Tourismo MERCEDES, Man Fortuna 46+1+1 Koltuklandırma,Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı Ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde Ve Ortada 15″ LCD Monitör

MAN FORTUNA 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2 adet monitör , 2 adet buzdolabı , su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

NEOPLAN CITYLINER / TOURLINER 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

TEMSA SAFIR 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi,okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

Fotoğraf Turu Fiyatları

Bolu Gölcük fotoğraf turu 370 TL yerine sadece 185 TL!

fotoğrafçılık kursları

Sosyal Medyada Paylaş