Türkiye’nin Fotoğrafçılık Merkezi: Foto Life Akademi 

Foto Life Akademi, alanında uzman fotoğrafçılık eğitmenleri, temel ve mesleki atölyeleri, etkinlik ve gezi hizmetleri ile fotoğraf meraklılarına farklı bir kurs anlayışı sunmaktadır.

Foto Life 2012 yılında alanında uzman fotoğrafçılar ve eğitmenler ile metin yazarları, sanat yönetmenleri, kurgu operatörleri gibi geniş bir kadro eşliğinde eğitim alanında kişi ve kurumlara özgün çözümler sunmak ve eğitim vermek için kurulmuştur.

Başarılı olmanın sırrının profesyonel bir kadroyla çalışmak olduğuna inanan ekibimiz, 2014 yılında İstanbul’un farklı noktalarında açtığı kurs merkezleri, yaratıcı, özgün ve ayrıcalıklı eğitim programları ile eğitim sektöründeki yerini sağlamlaştırmıştır. Profesyonel fotoğrafçılar yetiştirmek ve firmaların görsel iletişim ihtiyacını sağlamak için uluslararası eğitim programlarını, uzman fotoğraf eğitmenlerini ve son teknolojiye sahip teknik ekipmanları bir araya getirmiştir.

Fotoğrafçılık sanatına gönül verenlerin yanında olmak, güler yüzlü eğitim anlayışı sunmak ve uygulamalı dersler hazırlamak öncelikleri arasında yer almıştır.İçindeki fotoğrafçıyı ortaya çıkarmak isteyen herkesi Akademi ailesine katılmaya davet etmektedir.

 

Foto Life Akademi ile fotoğrafçılıkta profesyonelleşin! 

Atölye Fotoğraflarımız