Başakşehir Fotoğrafçılık Kursu

başakşehir fotoğrafçılık kursu

Başakşehir Fotoğrafçılık Kursu – İstanbul’un En İyi Fotoğrafçılık Kursları

Başakşehir fotoğrafçılık kursu, fotoğraf tutkunlarını bekliyor…

2008 yılında Küçükçekmece, Esenler ve Büyükçekmece ilçelerinden ayrılarak ilçe olarak adlandırılan Başakşehir, her geçen gün büyüyerek gelişen bir semttir. Başakşehir’de evler, okullar ve iş yerleri bulunurken fotoğrafçılık kursu ihtiyaçlarını ise Türkiye’nin en iyi fotoğrafçılık eğitimi merkezlerinden biri olan Foto Life Akademi karşılamaktadır.

Fotoğrafçılık Eğitimi Neden Gerekli?

Her meslekte olduğu gibi fotoğrafçılıkta da eğitim almak oldukça önemlidir. Son zamanlarda dijital fotoğraf makineleri sayesinde herkes kendini fotoğrafçı ilan ettiği için kişiler arasında en büyük farkı eğitimli olup olmamak göstermektedir. Zira makinesini tanımayan, çekim tekniklerini bilmeyen, ışığı kullanamayan, model ile iletişim kuramayan fotoğrafçı sayısı fazladır.

Bu nedenle dijital makinelerin arkasına saklanmadan, kendi tarzını geliştirerek, fotoğraf çekmeyi meslek edinmek ve çekim yöntemlerini öğrenmek isteyen herkes fotoğrafçılık eğitimi almalıdır. Başakşehir fotoğrafçılık kursları da bu alandaki eksiği tamamlamaktadır.

Fotoğrafçılık kursu Başakşehir sayesinde:

 • Amatör yeteneklerinizi profesyonelliğe çevirebilirsiniz.
 • İçinizdeki fotoğrafçıyı keşfedebilirsiniz.
 • Fotoğrafçılığın teknik ve pratik tüm bilgilerine hakim olursunuz.
 • Ünlü eğitmenlerden ders alma fırsatı yakalarsınız.
 • Fotoğrafçılık kursları Başakşehir ile kişisel çekim tekniğinizi bulabilirsiniz.
 • Fotoğraf tutkunları ile aynı ortamda bulunursunuz.
 • Photoshop öğrenerek çektiğiniz fotoğrafları düzenleyebilirsiniz.
 • Fotoğrafçılık kursu ile sosyalleşirsiniz.

Başakşehir’de Fotoğrafçılık Kursuna Gitmenin Avantajları

Altınşehir, Güvercintepe, Şahintepe, Ziya Gökalp, Şamlar’da fotoğrafçılık kursu arayanlar için en iyi seçenek Başakşehir. Başakşehir fotoğrafçılık kursu olarak karşınıza çıkan merkezler geniş atölyeleri ve uzman eğitmenleri ile fotoğraf meraklılarını ağırlamaya devam ediyor. Başakşehir fotoğrafçılık eğitimi avantajları:

 • Fotoğrafçılık kursu Başakşehir’de merkezi bir konumda olduğu için kursunuza rahatça ulaşabileceksiniz.
 • Başakşehir’deki sanat etkinliklerine ve fotoğraf galerilerine gidebileceksiniz.
 • Başakşehir fotoğrafçılık kursu ile fotoğraf gezilerine katılabileceksiniz.
 • Fotoğrafçılar için mükemmel manzaralar oluşturan Başakşehir’de çekim yaparak kendinizi geliştirebileceksiniz.
 • Kurs bitiminde Başakşehir’deki kafe ve restoranlarda vakit geçirebileceksiniz. Kurs arkadaşlarınızla kaynaşmış, yeni ortaklıkların temelini atmış olacaksınız.

fotoğrafçılık kursları

Başakşehir Fotoğrafçılık Kursları – Size En Yakın Fotoğrafçılık Eğitim Merkezleri

Altınşehir, Güvercintepe, Şahintepe, Ziya Gökalp, Arnavutköy, Esenyurt, Büyükçekmece, Küçükçekmece, Beylikdüzü, Bağcılar, Esenler, Sultangazi ve Şamlar’da fotoğrafçılık kursları yok denecek kadar azıdr. Bu bölgelerde oturanlar için en popüler kurs merkezi Başakşehir’dir. Başakşehir fotoğrafçılık kursları ile yıl boyu temel ve ileri fotoğrafçılık eğitimleri vermektedir.

Fotoğrafçılık eğitimi Başakşehir ve çevresindekiler için kaçırılmayacak bir hobi kursudur. Eğitmenler düzenledikleri stüdyo çekimleriyle de mesleğin profesyonellerini yetiştirmektedirler.

Başakşehir’de Fotoğraf Çekilecek Yerler

Başakşehir’de fotoğraf çekilecek yerler birbirinden güzel manzaralarıyla fotoğrafçılık öğrencilerini bekliyor. Başakşehir fotoğrafçılık kursları, fotoğraf gezileri düzenleyerek kursiyerlerini bölgenin en güzel yerlerine götürerek derslerde öğrenilenleri pekiştirmelerini sağlıyor.

Siz de Başakşehir’de fotoğraf çekilecek yerler arıyorsanız öncelikle doğal ve sakin semt yaşamının fotoğraflarını çekin. Ardından:

 • Yarımburgaz Mağarasını,
 • Tarihi baruthaneye su sağlamak için kurulmış Şamları,
 • Sazlıdere vadisinin eşsiz görüntüsünü,
 • Ayamama deresini,
 • Bahçeşehir göleti,
 • Atatürk olimpiyat stadyumunu,
 • Küçükçekmece Gölü’nü fotoğraf karelerinizle ölümsüzleştirin.

Kalabalık sokaklarda ve trafiğin yoğunluğunda farklı teknikler deneyerek kendinizi geliştirin. Başakşehir’in sahip olduğu zenginlik ve hareketlilikten yararlanarak eğitiminizi pekiştirin.

Başakşehir Fotoğrafçılık Kursu Fiyatları – Uzmanlar Uyarıyor!

İstanbul’da fotoğrafçılık kursu arayanların iki kriteri var: Yakınlık ve fiyat. Kursiyerlerin, evlerine ya da iş yerlerine yakın bir kurs aramaları normal elbette. Ancak fotoğraf eğitmenleri ve profesyonel fotoğrafçılar, kurs fiyatlarının yanıltıcı bir kriter olduğu konusunda uyarıyor. Düşük fiyat veren kurslar kaliteli eğitim vermiyor.

Başakşehir fotoğrafçılık kursu fiyatları ise 150 TL ile 1500 TL arasında değişiyor. Eğitmenler de 400 TL’nin altında fiyat veren kursların eğitim kalitelerinin düşük olacağını söylüyor. Emeğini ve zamanını boşa harcamak istemeyenlerin fiyattan çok eğitmen ve kurs profilini iyi incelemesi gerekiyor.

Önerilen Başakşehir Fotoğrafçılık Kursları

Altınşehir, Güvercintepe, Şahintepe, Ziya Gökalp, Şamlar’da fotoğrafçılık kursu eğitim ve çekim ihtiyaçlarını Başakşehir fotoğrafçılık kursu Foto Life Akademi karşılamaktadır.

Türkiye’nin en iyi fotoğraf sanatçıları arasında yer alan Orhan Gürbüz tarafından kurulan Foto Life Akademi, her biri alanında uzman olan ve Türkiye’nin en iyi fotoğrafçıları arasında yer alan eğitmenlerle İstanbul’da Bakırköy, Taksim, Beylikdüzü, Kadıköy ve Kağıthane olmak üzere 5 lokasyonda eğitim vermektedir. Foto Life Akademi, %100 öğrenme garantisi ve eğitim telafi imkanlarıyla kursiyerlerine uluslararası standartlarda eğitim alma şansı tanımaktadır. Ayrıca 31 dalda temel, ileri, akademik ve atölye eğitimlerinin yanında Özel Ders ve Eğitim Danışmanlığı ile kişiye özel eğitimler ve ayrıcalıklı danışmanlık hizmetleri de sunmaktadır.

Kaliteli ve sertifikalı bir eğitim arayanları Başakşehir fotoğrafçılık kursu merkezine beklemektedir…

Sosyal Medyada Paylaş