Ataköy Fotoğrafçılık Kursu

ataköy fotoğrafçılık kursu

Ataköy Fotoğrafçılık Kursu – Bakırköy’ün En İyi Fotoğrafçılık Kursları

İstanbul’un Bakırköy ilçesinde yer alan Ataköy, 45 bine ulaşan nüfusu ve 11 kısma yayılan apartman bloğu tarzındaki yapıları, kültür ve alışveriş merkezleri, marina ve sahil bölümü ile konforlu bir yaşam alanıdır. Ataköy fotoğrafçılık kursu ihtiyaçlarını da semtteki eğitim merkezleri karşılamaktadır. Peki öğrenciler seçimlerini neye göre yapacaklar? İşte öneriler…

Fotoğrafçılık Eğitimi Neden Gerekli?

Fotoğrafçılık eğitimi, fotoğraf tutkusunu mesleğe çevirmek, daha iyi fotoğraf çekmek ve hobi edinmek isteyen herkes için gereklidir. Mesleğin teknik ve pratik bilgilerini öğrenmek, kendi tarzını geliştirmek, fotoğraf makinesini yakından tanımak, ışığa ve kompozisyona hakim olmak için deneyimli eğitmenlerden ders almak önemlidir.

Son zamanlarda artan taleplerle açılan fotoğrafçılık kursları, temel ve ileri seviyede fotoğrafçılık eğitimleri ile mesleğin profesyonellerini yetiştirmektedir. Ataköy fotoğrafçılık kursları da bunlardan biridir.

Fotoğrafçılık kursu Ataköy sayesinde:

 • İçinizdeki fotoğrafçıyı keşfedebilirsiniz.
 • Hobinizi mesleğe çevirebilirsiniz.
 • Fotoğrafçılığın teknik ve pratik tüm bilgilerine hakim olursunuz.
 • Ünlü eğitmenlerden ders alma fırsatı yakalarsınız.
 • Fotoğrafçılık kursları Ataköy ile tekniğinizi ve sanatınızı geliştirirsiniz.
 • Sizin gibi fotoğrafçılarla aynı ortamda bulunma şansı edinirsiniz.
 • Photoshop öğrenerek çektiğiniz fotoğrafları düzenleyebilirsiniz.
 • Fotoğrafçılık kursu ile sosyalleşirsiniz.
 • Hayata bakış açınızı değiştirirsiniz.

Ataköy’de Fotoğrafçılık Kursuna Gitmenin Avantajları

Ataköy fotoğrafçılık kursları; Florya, Yeşilköy, Zeytinburnu, Bakırköy, Güngören, Esenler, Küçükçekmece semtlerinde fotoğrafçılık kursu arayanlar için en iyi seçeneklerden biridir. Yaşam alanları ve ulaşım seçenekleri sayesinde sizlere kaliteli eğitim alma fırsatı verir. Bunun dışında Ataköy fotoğrafçılık eğitimi avantajları:

 • Fotoğrafçılık kursları Ataköy ile merkezi bir lokasyonda eğitim alacaksınız.
 • Ataköy’deki sanat etkinliklerine ve fotoğraf galerilerine gidebileceksiniz.
 • Ataköy fotoğrafçılık kursu fotoğraf gezilerine katılabileceksiniz.
 • Kurs bitiminde Ataköy’deki kafe ve restoranlarda vakit geçirebileceksiniz.
 • Ataköy sahilinde eşsiz manzaralarla fotoğraf çekebileceksiniz.

fotoğrafçılık kursları

Ataköy Fotoğrafçılık Kursları – Size En Yakın Fotoğrafçılık Eğitim Merkezleri

Ataköy’de kurs arayanlar için en uygun lokasyon Bakırköy’dür. Merkezi olmasından dolayı bünyesinde birçok kursu barındıran Bakırköy, Ataköy’den gelen öğrencilerini de ağırlamaktadır. Temel, ileri ve akademik fotoğrafçılık eğitimleri için Türkiye’nin en iyi fotoğrafçılık kursları Bakırköy ve çevresinde yer alır. Fotoğrafçılık eğitimi Ataköy ve çevresindekilerin beğenisini kazanmaktadır.

Ataköy’de Fotoğraf Çekilecek Yerler

Ataköy fotoğrafçılık kursları, fotoğraf gezileri düzenleyerek kursiyerlerini bölgenin tarihi ve turistik bölgelerine götürmektedir. Ataköy’de fotoğraf çekilecek yer arayanlar öncelikli olarak Ataköy sahilinden başlayarak doğal görüntüleri fotoğraf karelerine yansıtabilirler.

Ataköy fotoğrafçılık kursu ile çekim yapabileceğiniz diğer yerler:

 • Ataköy Plajı,
 • Florya Sosyal Tesisleri,
 • Atatürk Havalimanı,
 • Yeşilköy ve Florya Sahilleri,
 • Marmara Adaları,
 • Gündoğumu ve gün batımı.

Ataköy, sahip olduğu doğal zenginlikleriyle fotoğraf severlere muhteşem kareler sunuyor. Mavinin ve yeşilin kavuştuğu tonlar kartpostallık fotoğraflar oluşturuyor.

Ataköy Fotoğrafçılık Kursu Fiyatları – Uzmanlar Uyarıyor!

Ataköy fotoğrafçılık kursu fiyatları, 150 TL ile 1500 TL arasında değişiyor. Ancak fotoğraf eğitmenleri ve profesyoneller, 400 TL’nin altında fiyat veren kursların eğitim kalitelerinin düşük olacağını söylüyor. Eğitiminizi ve emeğinizi boşa harcamak istemiyorsanız fotoğrafçılık kursu Ataköy için seçim yaparken vereceğiniz ücrete değil, alacağınız eğitimin kalitesine dikkat etmeniz gerekiyor.

Önerilen Ataköy Fotoğrafçılık Kursları

Ataköy ve bağlı olduğu Bakırköy bölgesinde bulan fotoğrafçılık kursları arasında seçiminizi yapamıyorsanız en çok önerilen kurs merkezi olan Foto Life Akademi ile tanışabilirsiniz. Ataköy’e en yakın kurs merkezi olarak Bakırköy fotoğrafçılık kursu Foto Life Akademi öneriliyor.

Türkiye’nin en iyi fotoğraf sanatçıları arasında yer alan Orhan Gürbüz tarafından kurulan Foto Life Akademi, %100 öğrenme garantisi ve eğitim telafi imkanlarıyla kursiyerlerine kaliteli eğitim veriyor. İstanbul’da 5 lokasyonda (Bakırköy, Ataköy, Beylikdüzü, Kadıköy ve Kağıthane) Temel ve İleri Fotoğraf Eğitimlerinin dışında Akademik Fotoğrafçılık, Moda, Düğün, Doğum, Portre, Ürün Fotoğrafçılığı ile birlikte 31 dalda profesyonel eğitim imkanı sunuyor. Yurt içi ve yurt dışı fotoğraf gezileri, kişi ve kurumlara özel ders seçenekleriyle fotoğrafçılık kursu anlayışını tamamen değiştiriyor. Kaliteli ve sertifikalı bir eğitim arayanları Ataköy fotoğrafçılık kursu merkezine bekliyor…

Sosyal Medyada Paylaş