Arkadaşını Getir, %50 İndirimi Kap!

fotoğrafçılık kursu kampanya

Yakın arkadaşlarınızla yapabileceğiniz farklı etkinlikler mi arıyorsunuz? Sosyalleşmek, aynı zamanda içinizdeki fotoğrafçıyı keşfetmek mi amacınız? Cevabınız “Evet!” ise Foto Life Akademi’nin arkadaşınızla size özel hazırladığı fotoğrafçılık eğitimi paketlerine göz atmalısınız. Günümüzde en popüler kurslardan biri olan fotoğrafçılık eğitimlerine yakın arkadaşlarınızla katılma fırsatını kaçırmayın…

Fotoğraf çekmeye ilgisi olan ve birlikte eğlenebileceğiniz bir arkadaşınızı alın ve Foto Life Akademi’nin kapısını çalın. Hem yeteneklerinizi geliştirin hem de dostlarınızla birlikte keyifli vakitler geçirin. Temel fotoğrafçılık eğitiminden mesleki atölyelere kadar onlarca seçenek sizi bekliyor.

Dostluğunuzu Ölümsüzleştirin… Fotoğrafçılık Eğitimleri İle!

Foto Life Akademi, arkadaşı ile fotoğrafçılık eğitimi almak isteyenlere ekonomik bir kampanya hazırladı. Hem sizi hem de dostlarınızı memnun edecek kurs kampanyası ile 2. kursiyerimiz %50 indirimle eğitim alma şansı yakalayacak.

Hepimizin içinde yatan bir fotoğrafçı var. Günümüzde akıllı telefonlar ve dijital fotoğraf makineleri fotoğraf çekme hevesimizi bir nebze karşılıyor. Ancak içinizde yatan yeteneğe profesyonellik kazandırmak, yaratıcı karelere imza atmak ancak eğitim alarak mümkün. Eğer kursa tek başınıza gitmek istemiyor ya da sevdiğiniz bir arkadaşınızın da fotoğrafçılık kursunda da yanınızda olmasını istiyorsanız kampanyamız tam size göre!

İşi, okulu, hayat koşuşturmasını bir kenara bırakın, fotoğrafçılık kursu ile yıllardır arzuladığınız eğitimi alın. Temel eğitimlerden mesleki atölyelere dilediğiniz alanda hem size hem de arkadaşlarınıza nitelikli eğitimler sunuyoruz. Arkadaşınızla birlikte kayıt yaptırın, %50 indirimi kapın! Fotoğrafçılık eğitim ücretlerini incelemek için fotoğrafçılık kursu fiyatları sayfamızı ziyaret edin

Sosyal Medyada Paylaş