Akıllı Telefonlar İçin En İyi 8 Fotoğraf Uygulaması

akıllı telefonlar için en iyi fotoğraf uygulamaları

Akıllı Telefon Fotoğraf Uygulamaları İle Çağ Atlayın!

Akıllı telefonlar kameralarını geliştirmeye başladıklarından beri, fotoğraf çekmek ve anı ölümsüzleştirmek için en çok kullanılan araçlardan biri olmuşlardır. Elimizin altında duran fotoğraf makineleri diyebileceğimiz akıllı telefonların giderek daha çok kişi tarafından satın alınmasıyla da akıllı telefon fotoğraf uygulamaları ortaya çıkmıştır. Her geçen gün yenisi çıkan bu fotoğraf uygulamalarının en kullanışlı olanlarını sizler için seçtik. Dilerseniz akıllı telefonlar için en iyi fotoğraf uygulamaları önerilerimize göz atabilirsiniz.

  • Google Photos

Akıllı telefonlar için en iyi fotoğraf uygulamaları listemizin başında Google Photos var. Güçlü bir fotoğraf uygulaması olan Google Photos ile fotoğraflarınızı nerede çektiyseniz o yerin ismi ile aratabilirsiniz. Otomatik yedekleme ile çektiğiniz fotoğrafları Google hesabınıza bağlayabilir, ücretsiz ve sınırsız bir şekilde yedekleyebilirsiniz. Ayrıca renk, efekt ve animasyonlar yapabilirsiniz. Fotoğraflarınızı kesebilir, döndürebilirsiniz. En iyi fotoğraf uygulaması Google Photos ile  fotoğrafları kolay bir şekilde diğer sosyal medya mecralarında paylaşabilirsiniz.

  • Snapseed

Akıllı telefonlar için en iyi fotoğraf uygulamaları arasında yer alan Snapseed, parlaklık, kontrast ve doygunluk gibi değiştirilebilir seçenekler verirken çektiğiniz fotoğrafların sadece bir bölümü üzerinde dahi düzenleme yapabilme olanağı sunuyor. Retrolux, Vintage, Tilt Shift, Grunge, Drama gibi filtreleri olan fotoğraf uygulaması sayesinde ilgi çekici efektler kullanabilirsiniz. Ücretsiz ve reklamsız fotoğraf uygulaması olan Snapseed’i kolayca kullanabilirsiniz. Fotoğrafçılık kursu alırken de bu uygulamaları kullanabilirsiniz.

akıllı telefonlar için fotoğraf uygulaması
akıllı telefon fotoğraf uygulamaları
fotoğraf uygulamaları
  • VSCO

Tüm dünyadan fotoğrafçıları bulmanızı ve takip etmenizi sağlayan VSCO akıllı telefonlar için fotoğraf uygulaması seçenekleri arasında en sosyallerden biridir. Pozlama, Sıcaklık, Kontrast, Kırpma, Döndürme, Soldurma, Vinyet ve daha fazla özelliği ile muhteşem kareler oluşturmanızı sağlayan VSCO ile orijinal resminiz ile düzenlenmiş versiyonunu karşılaştırabilirsiniz.

  • Aviary Photo Editor

Aviary Photo Editor, akıllı telefonlar için fotoğraf uygulaması listemizdeki bir diğer uygulama. Döndürme, kırpma, düzeltme ve geliştirme gibi standart seçeneklerin yanısıra; ekstra odaklama, metin girme, kozmetik düzeltmeler (kırmızı göz silme, makyaj) seçeneklerine de sahip. Kullanışlı bir fotoğraf uygulaması arayanlar için birebir.

  • PicsArt

Android fotoğraf uygulamaları arasında lider olan PicsArt, hem bir kamera uygulaması, hem de bir sosyal platform. PicsArt kullanarak fotoğraflarınızı düzenledikten sonra SMS ya da e-posta olarak gönderebilirsiniz. Özel sosyal ağında  da fotoğraflarınızı paylaşabilirsiniz. Akıllı telefonlar için en iyi fotoğraf uygulamaları arasında PicsArt da yer almaktadır.

fotoğrafçılık kursları

  • Pixlr Express

Akıllı telefonlar için en iyi uygulamalar arasında olan Pixlr Express, birçok efektinin yanında hızlı olması ile fark yaratıyor. Parlaklığı ayarlama ve pürüzleri kaldırma gibi seçenekler de sunuyor.

  • Adobe Photoshop Express

Adobe Photoshop Express en iyi fotoğraf uygulamaları arasında bir klasik olarak yerini alıyor. Kesme, kırpma, döndürme, renk ayarlarını değiştirme, filtre koyma özellikleri olan fotoğraf uygulaması sayesinde dijital makinelerden çıkmış gibi fotoğraflar elde edeceksiniz.

Akıllı telefonlar için fotoğraf uygulaması hayatınızı kolaylaştıracak, dijital makinelere olan ihtiyacı azaltacak.

  • Vignette

Vintage ve retro fotoğrafları sevenler için mükemmel bir fotoğraf uygulaması olan Vignette, nostaljik fotoğraflar oluşturmak isteyenler için birebir. Çift pozlama ve foto-makina gibi ekstra çekim modları da mevcut. Zamanlayıcı özelliğine sahip bir kameraya kavuşmanız da sağlanıyor böylece.

Akıllı telefonlar için en iyi fotoğraf uygulamaları siz de deneyerek yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Fotoğraflarınızı daha etkileyici ve ilgi çekici hale getirebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş