6 Ağustos 2017 Günübirlik Ağva Fotoğraf Gezisi – Foto Life Akademi Fotoğraf Turları

ağva fotoğraf turu

Yanı Başımızdaki Cennet Ağva’da Keyifli Bir Fotoğraf Turu

İstanbulluların kaçış noktası, doğal güzellikleri ile ünlü Ağva’yı günübirlik fotoğraf gezisi ile keşfe çıkıyoruz. 6 Ağustos 2017 tarihinde düzenleyeceğimiz günübirlik Ağva fotoğraf turu ile hem Marmara’nın hem Karadeniz’in karakteristik özelliklerini aynı karede buluşturan bu kasabayı keşfetmek eğlenceli bir deneyim olacak.

Ağva’yı keşfetmek, yemyeşil ormanları, plajları, sahil balıkçılarını,  çay bahçelerini, hediyelik eşya dükkanlarını, çiçekli sokaklarını görmek istiyorsanız siz de günübirlik Ağva fotoğraf gezisi için yerinizi hemen ayırtın! Foto Life Akademi eğitmenleriyle birlikte gerçekleşecek olan Ağva Fotoğraf Turu ile doğa ve manzara fotoğrafçılığı tekniklerini öğrenecek, mağara gezileri yapacak, tepe ve göl manzaralarını, meşhur fener ve kaleleri makinelerimizin filmine düşüreceğiz. Ağva fotoğraf gezisi son kontenjanlarını kaçırmayın!

Tarih: 6 Ağustos 2017

Ağva Fotoğraf Gezisi Tur Programı

Ağva fotoğraf turları 2017 yılında da tüm hızıyla devam ediyor. 6 Ağustos 2017 tarihinde fotoğraf gezisi katılımcılarımızla birlikte tur programımızın startını veriyoruz.

Turumuza 6 Ağustos sabahı önceden belirlenen lokasyonlarda Ağva fotoğraf turu katılımcılarımızla buluşarak başlıyoruz. Yolculukta bize eşlik edecek olan keyifle yudumlayacağımız çay ve kahvelerimizi yudumlayarak Ağva’ya varıyoruz. Nehir kıyısı, harika bir mekanda açık büfe kahvaltımızı yapıp, yeşillikler arasında bulunan Göksu Nehri üzerinde tekne turumuzu gerçekleştiriyoruz. Göksu Nehri üzerinde fotoğraf çekiyoruz.

Ağva fotoğraf gezisi dahilinde sonraki durağımız, Ağva’nın gizli cenneti olan Kilimli Koyu’na gidiyoruz burada kısa bir serbest zamanın ardından Ağva merkez de bulunan otelde öğle yemeğimizi alıyoruz ve Ağva’dan ayrılarak Şile’de bulunan eşsiz güzellikleri göreceğimiz ve ölümsüz hale getireceğimiz ağaçlar arasına gizlenmiş “Saklıgöl” e varıyoruz. Ağva fotoğraf gezileri son durağımız ise, Dünya’nın aktif ikinci büyük feneri olan Şile Feneri oluyor. Burada verilecek mola sonrası ise bu keyifli günü geri de bırakıp yola çıkıyoruz ve sizleri Ağva fotoğraf turu gezimize başladığımız noktalara bırakarak bir sonraki organizasyonumuzda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Günübirlik Ağva fotoğraf gezisi ile Ağva’yı keşfediyor ve Foto Life Akademi 2017 fotoğraf gezileri ile çektiğimiz fotoğrafları sosyal medya gruplarımızda paylaşıyoruz.

Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler

 • Ulaşım ve rehberlik hizmeti
 • Araç içi çay-kahve ikramı
 • Nehir kenarında sabah kahvaltısı,
 • Göksu nehri tekne turu
 • 1618 nolu turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası
 • Öğle Yemeği

Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler

 • Ekstra yapılacak tüm harcamalar
 • Yemeklerde alınan içecekler

İptal / İade Sigorta İçerik

Tura Çıkış Gününden; 72 Saat (3 Gün) Öncesine Kadar Rezervasyon İptal Talebinde Bulunulması veya Değişiklik Halinde Koşulsuz Yüzde 100 Kesintisiz İade Garantisi Sunuluyor. 1, 2 veya 3 Gece Konaklamalı Turlarda Güvence Paketi Bedeli Kişi başı 20 TL’dir. 4 Gece ve Üzeri Konaklamalı Turlarda Güvence Paketi Bedeli Kişi başı 25 TL’dir.

 • Tur içerisinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri Vb. Haklar İade Edilmez.
 • Rezervasyon Esnasında Koltuk Sözü Verilemez.
 • Haftalık Turlarda Oturma Düzeni Birer Sıra Kaydırılır.
 • Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı İle Değişiklik Yapılabilir.
 • Tur Öncesi ve Tur İçinde Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlarda Firmamızın Sorumluluğu Yoktur.
 • Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 3 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı İle İptal Hakkı Firmamızda Saklıdır.
 • Turun İptali Durumunda Firmamız, İptalini Bizzat Bildirmek Zorundadır.

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.

Ulaşım

Travego & Tourismo MERCEDES, Man Fortuna 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı Ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde Ve Ortada 15″ LCD Monitör

MAN FORTUNA 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

NEOPLAN CITYLINER / TOURLINER 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

TEMSA SAFIR 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

Fotoğraf Turu Fiyatları

Ağva fotoğraf turu 370 TL yerine sadece 185 TL!

fotoğrafçılık kursları

Sosyal Medyada Paylaş