7-8 Ekim 2017 Abant Yedigöller Fotoğraf Gezisi – Foto Life Akademi Fotoğraf Turları

abant yedigöller fotoğraf turu

1 Gece Konaklamalı Abant Yedigöller Fotoğraf Turu

Her mevsim farklı güzellikleri ile tatilcileri ağırlayan, göl manzaraları ile ünlü Abant ve Yedigöller’e keyifli bir fotoğraf yolculuğu yapacağız. Yolumuz düşmüşken Göynük, Mudurnu, Aladağlar ve Cennet Gölü de fotoğraflayacağız. 7-8 Ekim 2017 tarihinde düzenleyeceğimiz konaklamalı Abant Yedigöller fotoğraf turu sayesinde yeşilin ve mavinin en güzel tonlarını göreceğiz.

Siz de Abant ve Yedigöller’i keşfetmek, kartpostallarda görüp imrendiğiniz Abant Gölü manzaralarını yakalamak, fotoğraf tutkunları ile bir arada olmak isterseniz Abant Yedigöller fotoğraf gezisi için yerinizi hemen ayırtın! Foto Life Akademi eğitmenleriyle birlikte gerçekleşecek olan Abant Yedigöller Fotoğraf Turu programımızda ormanları, gölleri, yaylaları fotoğraflayacağımız harika bir gezi bizi bekliyor. Doğa ve manzara fotoğrafçılığının inceliklerini öğrenecek ve kendimizi geliştireceğiz. Abant Yedigöller fotoğraf gezisi son kontenjanlarını kaçırmayın!

Tarih: 7-8 Ekim 2017

Abant Yedigöller Fotoğraf Gezisi Tur Programı

Abant Yedigöller fotoğraf turları 2017 yılında da fotoğraf tutkunları için düzenleniyor. 7-8 Ekim 2017 tarihinde fotoğraf gezisi katılımcılarımızla ve eğitmenlerimizle birlikte eğlenceli ve unutulmaz bir yolculuğa çıkacağız…

1. GÜN CUMARTESİ: GÖYNÜK – SÜNNET GÖL – ABANT GÖLÜ – MUDURNU

Abant Yedigöller fotoğraf gezisi için 07.00 İncirli Ömür Önü – 07.30 Beşiktaş Yıldız Parkı – 08.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi – 08.15 Kartal Köprüsü- 08.30 Çayırova Mc Donalds Önünden – 09.00 İzmit Halk Evi Durağı (İzmit – Adapazarı yönünden) 09.40 Adapazarı Otoban Çıkışı Total Benzin İstasyonu’ndan aldığımız misafirlerimizle otobüs içi ikramları eşliğinde bölgeye gelen ilk Türklerin yerleştiği, Fatih Sultan Mehmet’in hocası olan ve Pasteur’dan 400 sene önce mikrobu ilk bulan Akşemsettin’in memleketi Göynük’e hareket ediyoruz. Şehirde Akşemsettin Türbesini, Romalılar döneminden beri kullanılan hamamını ve 1923 – 24 yılları arasında İstiklal zaferimizin anısına yapılmış, 1960’ta tekrardan restore edilmiş Zafer Kulesi’ni aşağıdan fotoğraflama imkânını buluyoruz. Göynük gezimiz sonrası günün tüm yorgunluğunu atabileceğimiz, bir doğa harikası 820 m rakımdaki Sünnet Göl’e doğru devam ediyoruz. Abant Yedigöller fotoğraf turları ile Sünnet Göl’de yürüyüş ve serbest zaman sonrası Osmanlı döneminden kalma eserleri kadar tavuk çiftlikleriyle de nam salmış olan Mudurnu’ya varıyoruz. Osmanlının ilk dönem eserlerinden olan Yıldırım Beyazıt Camii ve Hamamını geziyoruz. Bu gezilerin ardından bölgedeki Rumlardan etkilenerek yapılan Armutçular Konağı’nı dışardan görüyoruz. Mudurnu’daki gezimizi bakırcılar ve eski çarşıları gezerek tamamlıyoruz. Ardından Abant Yedigöller fotoğraf turu ekibimizle Bolu Dağı’nın eteklerinde bulunan Abant Gölü’ne doğru yola çıkıyoruz. Göl kıyısına gelindiğinde yürüyüş yapabilir ya da dilerseniz fayton veya atla gezinti yapabilirsiniz. (Ekstra). Abant gezisi sonrası otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2. GÜN PAZAR: YEDİGÖLLER MİLLİ PARKI – CENNET GÖL – ALADAĞLAR

Abant Yedigöller fotoğraf gezileri programımıza göre otelimizde alınan açık büfe sabah kahvaltısının ardından Batı Karadeniz Bölgesi’nin en zengin bitki örtüsüne sahip olan, ayrıca tabii yaşam alanı olan Yedigöller bölgesine minibüslerle hareket ediyoruz. Burada yedi tane doğal, altı tane de yapay göl göreceğiz. Sonrasında mangal keyfi yapıp (Ekstra) (Gölcük Gölü’nde yapılabilir) Serbest yürüyüş sonrasında geldiğimiz yoldan geri dönüyoruz. Abant Yedi Göller fotoğraf gezisi sonrası bu bölgede bulunan en önemli ve güzel göllerden Cennet Göl (Gölcük Gölü) gezisine doğru yol alıyoruz. Cennet Göl’de geçireceğimiz keyifli dakikaların ardından Batı Karadeniz Bölgesi’nin en zengin bitki örtüsüne sahip Bolu’nun 25 km güneyindeki dağ yamaçları üzerinde orman alanları arasında yer alan Aladağlar’ı geziyoruz. Gezilerimizin ardından İstanbul’a doğru yol alıyoruz. Sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki Foto Life Akademi Abant Yedigöller Fotoğraf Turu etkinliğinde görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler

 • Otellerde 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
 • Mercedes Tourısmo veya Travego vb. Otobüsler İle Ulaşım
 • Profesyonel Rehber İle Çevre Gezileri
 • Otobüs İçi İkramları
 • Tur Güvencesi
 • Açık Büfe 1 Sabah Kahvaltısı
 • Açık Büfe veya Set Menü 1 Akşam Yemeği
 • Ek Hizmetler
 • Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler

 • Tüm Öğlen Yemekleri
 • Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
 • Tüm Özel Harcamalar
 • Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

İptal / İade Sigorta İçerik

Tura Çıkış Gününden; 72 Saat (3 Gün) Öncesine Kadar Rezervasyon İptal Talebinde Bulunulması veya Değişiklik Halinde Koşulsuz Yüzde 100 Kesintisiz İade Garantisi Sunuluyor. 1, 2 veya 3 Gece Konaklamalı Turlarda Güvence Paketi Bedeli Kişi başı 20 TL’dir. 4 Gece ve Üzeri Konaklamalı Turlarda Güvence Paketi Bedeli Kişi başı 25 TL’dir.

 • Tur içerisinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri Vb. Haklar İade Edilmez.
 • Rezervasyon Esnasında Koltuk Sözü Verilemez.
 • Haftalık Turlarda Oturma Düzeni Birer Sıra Kaydırılır.
 • Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı İle Değişiklik Yapılabilir.
 • Tur Öncesi ve Tur İçinde Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlarda Firmamızın Sorumluluğu Yoktur.
 • Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 3 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı İle İptal Hakkı Firmamızda Saklıdır.
 • Turun İptali Durumunda Firmamız, İptalini Bizzat Bildirmek Zorundadır.

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.

Ulaşım

14 Kişilik Mercedes Sprinter veya Royal, Prestij, Turkuaz Marka 27 kişilik Klimalı, yatar koltuklu araçlar ile ulaşım sağlanmaktadır.

Fotoğraf Turu Fiyatları

Oteller

fotoğrafçılık kursları

Sosyal Medyada Paylaş